WYCIECZKA DLA GRUP DO FRANCJI NA LAZUROWE WYBRZEŻE:


Lazurowe wybrzeże to najsłynniejsza i najpiękniejsza część francuskiego wybrzeża Morza Śródziemnego. To tutaj właśnie położone są słynne na całym świecie miejscowości Saint Tropez, Saint Raphael, Nicea, Cannes, Monaco. Zapraszamy na piaszczyste plaże oraz do uroczych miasteczek z mnóstwem kafejek i restauracji.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:


1 dzień
Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd przez Czechy , Austrię, Włochy do Francji.

2 dzień
Przyjazd do Nicei, ośrodka turystycznego o światowej renomie, położonego nad wspaniałą, błękitną zatoką. Spacer po centrum Nicei promenada Anglików biegnąca wzdłuż Zatoki Aniołów, przez ogrody Alberta I do Placu Massena. Wizyta na Starym Mieście „Vieux Nice” niezwykle pięknym, z wąskimi uliczkami, malowniczymi fasadami domów w stylu włoskim, spacer na wzgórze zamkowe „La Colline du Chateau”, z ruinami dawnego zamku i katedry. Czas wolny na plażowanie . Nocleg.

3 dzień
Śniadanie.
Przejazd do Saint Tropez, słynnego kurortu na Lazurowym Wybrzeżu odwiedzanego przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer po typowym prowansalskim miasteczku oraz malowniczym porcie, zwiedzanie Muzeum Żandarmerii i Kina, spacer po zabytkowej dzielnicy La Ponche, wejście na wzgórze przy Cytadeli, spacer z widokiem na Zatokę Miliarderów, zwiedzanie Place des Lices, dla chętnych wizyta na prowansalskim targu (wtorek i sobota), fakultatywnie rejs statkiem. Przejazd do Ramatuelle, wioski położonej na zboczu wzgórza, otoczonej najlepszymi winnicami na Lazurowym Wybrzeżu i śródziemnomorską roślinnością. Spacer po wąskich i krętych uliczkach pomiędzy gęsto zabudowanych domami o tajemniczo wyglądających drzwiach.
Nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Wizyta w Port Grimaud – urokliwym miasteczku wypoczynkowym wybudowanym na lagunie, z drogami wodnymi zamiast ulic i jachtami zaparkowanymi koło każdego ogrodu. Przejazd do położonego wśród kwiatów, uroczego, zamożnego, typowo prowansalskiego Grasse -najpiękniej pachnącego miasta Francji i światowej stolicy perfum. Wizyta w wytwórni perfum. Wyjazd do Cannes - najsławniejszego miasta Riwiery Francuskiej; promenada La Croisette, Pałac Festiwalowy, stary port. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Przejazd trasą widokową wzdłuż wybrzeża na Półwysep Cap Ferrat, słynącego z najwspanialszych rezydencji na całej Riwierze. Zwiedzanie Villa Ephrussi de Rothschild i spacer po 7 egzotycznych ogrodach. Przejazd do Księstwa Monako, jednego z najmniejszych państw w Europie, Zwiedzanie Monako min. Pałac Książęcy z katedrą, w której pochowana jest księżna Grace, Ogrody Egzotyczne oraz Muzeum Oceanograficzne Wizyta w Monte Carlo słynącym ze wspaniałych kasyn i wyścigów Formule 1 , Czas wolny w Ogrodach Japońskich księżnej Grace. Nocny przejazd do Polski

6 dzień
Przyjazd w godzinach popołudniowych

CENA:


od 1105 PLN/os. przy grupie powyżej 45 uczestników
od 1175 PLN/os. przy grupie powyżej 40 uczestników
od 1385 PLN/os. przy grupie powyżej 30 uczestników

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem
3 noclegi w hotelu **(pokoje 2,3 -osobowe z łazienkami)
3 śniadania
opieka pilota
ubezpieczenie SIGNAL IDUNA
rezerwacje wstępów
wszystkie opłaty drogowe i parkingi
podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:


OPŁAT OBLIGATORYJNYCH
35.00 € opłaty programowej(zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, wjazdy do miast, opłata klimatyczna i administracyjna)
10.00 PLN opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

OPŁAT FAKULTATYWNYCH
140.00 PLN dopłata do pakietu 2 obiadokolacji .
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz komunikacji miejskiej.

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny głównych atrakcji (maj 2020):

normalny ulgowy
€10.00 €10.00 Saint Tropez - rejs statkiem
€4.00 €2.00 Saint Tropez - Muzeum Żandarmerii i Kina
€0.00 €0.00 Eze -Fabryka Perfum Fragonard
€20.00 €10.00 Monaco - Oceanarium + Pałac Grimaldich
€12.00 Monte Carlo - Casino
€11.00 €6.00 Villa Ephrussi