Wynajem autokarów

 

Szanowni Państwo!

Oferujemy usługi wynajmu autokarów i busów wraz z obsługą przez profesjonalnych kierowców na wyjazdy zarówno krajowe jak i zagraniczne. Od wielu lat obsługujemy wiele szkół, firm oraz instytucji z województwa śląskiego i terenów sąsiednich.

Dysponujemy autokarami liczącymi od 49 miejsc pasażerskich, aż po autokary piętrowe do 87 miejsc oraz busami od 8 do 22 miejsc. Jesteśmy więc w stanie dostosować odpowiedni środek transportu do Państwa potrzeb i wymagań.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu służymy również wsparciem w logistycznym planowaniu przewozu osób podczas wszelkiego rodzaju imprez i eventów.

Jeżeli poszukują Państwo transportu na wycieczkę szkolną, wycieczkę firmową, wyjazd integracyjny lub do obsługi organizowanej przez Państwa imprezy to zapraszamy do złożenia zapytania poprzez poniższy formularz, a niezwłocznie przygotujemy dla Państwa bezpłatną i spersonalizowaną ofertę.

Naszymi największymi atutami są bogate doświadczenie, niezawodność, elastyczność oraz atrakcyjne ceny.

Osoba do kontaktu:  Michał Sitek, tel. 32 781 83 41 tel. wew. 138, e-mail: [email protected]

 

Formularz zamówienia przejazdu autokarem:


Zamówienie przejazdu autokarem

Poniższy formularz służy do zgłaszania próśb o przygotowanie oferty wykonania usługi transportowej (przejazdu autokarem) dla grupy osób. W celu otrzymania oferty prosimy o jego wypełnienie

Podstawowe dane dot. przejazdu autokarem:

Dane Szkoły/Firmy/Instytucji:

Dane Osoby zamawiającej: