ZIELONA SZKOŁA W JAROSŁAWCU:


Jarosławiec to nadmorska miejscowość z pięknymi plażami i profesjonalną bazą turystyczną. Miejscowość charakteryzuje specyficzny mikroklimat pomocny w leczeniu chorób układu oddechowego, nerwowego, układu krążenia i chorób zawodowych.

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Kolonijno Wczasowy „Rafa” położony w centrum Jarosławca, 150 m od morza. Posiada pokoje 4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym (w pokoju tapczany i łóżka piętrowe). Do dyspozycji uczestników: jadalnia (oddzielny budynek), siłownia, sklepik, kryty basen z podgrzewaną wodą, boiska sportowe do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, stoły do tenisa, sprzęt sportowy, bilard, 2 hale sportowe, 10 przenośnych luster, sale lekcyjne, sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem typu światło - dźwięk, sala telewizyjna. Zapewniamy ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, inhalacje, całodobową opiekę pielęgniarki.

Strona internetowa ośrodka - www.owrafa.pl

W CENIE:

wycieczka autokarowa do Darłowa i Darłówka z przewodnikiem, rejs statkiem.

WYŻYWIENIE:

Domowa kuchnia - 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek/deser, kolacja prowiant na drogę powrotną.

ŚWIADCZENIA:

przejazd PKP lub autokarem LUX,
6/7/13 noclegów - zakwaterowanie w pokojach 3,4,5-osobowych z łazienkami,
korzystanie z wyposażenia Ośrodka m.in basen z podgrzewaną wodą!!
wyżywienie 3 posiłki dziennie + podwieczorek + prowiant na powrót
1x ognisko z pieczeniem kiełbasek,
dyskoteki,
opieka lekarska,
bezpłatny pobyt 1 opiekuna na 15 osób
wycieczka z przewodnikiem w cenie !!

CENA 8-DNIOWE:

PKP: od 739 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
AUTOKAR: od 819 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników

CENA 14-DNIOWE:

PKP: od 1169 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
AUTOKAR: od 1249 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników

Przygotowujemy indywidualne kalkulacje dla mniejszych grup - prosimy o kontakt pod numerem telefonu (032) 781 83 41, adres e-mail [email protected] tel. komórkowy 795-499-687

Terminy do uzgodnienia!

- REZERWACJI WYCIECZKI można dokonać telefonicznie lub drogą mailową. Dokonanie rezerwacji terminu wycieczki nie stanowi zobowiązania i jest bezpłatne. Dajemy Państwu niezbędny czas do zorientowania się czy jest odpowiednia liczba chętnych osób. Prosimy o odpowiedź telefonicznie lub drogą mailową z potwierdzeniem lub anulowaniem rezerwacji.

- PROGRAMY IMPREZ są programami ramowymi. Dostosowujemy je do Państwa wskazówek i potrzeb. Wysyłamy je bezpłatnie, a także - na życzenie - przyjeżdżamy do szkół na prezentację oferty oraz podpisanie umowy. W wyjątkowych przypadkach w trakcie trwania wycieczki program może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- CENY WYCIECZEK - Ceny wycieczek kalkulowane są dla grup 45, 40 i 30 osobowych z Katowic i okolic z uwzględnieniem bezpłatnych miejsc dla opiekunów zgodnie z obowiązującymi przepisami (1 opiekun na 15 uczestników). Na życzenie dokonujemy przeliczenia ceny dla mniejszej liczby uczestników lub większej liczby opiekunów. Ceny wycieczek obejmują transport, noclegi, wyżywienie, pilotów lub przewodników oraz rezerwacje wstępów (jeśli jest to konieczne), a także wstępy w niektórych wycieczkach jednodniowych (szczegóły w biurze). Ceny wycieczek krajowych do Kotliny Kłodzkiej i w Bieszczady nie zawierają przewodników górskich. Ceny wycieczek zagranicznych nie zawierają kosztów wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz ewentualnych przewodników lokalnych. Na Państwa życzenie bilety wstępu mogą być wkalkulowane do ceny wycieczki .

- CENY BILETÓW WSTĘPU są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. Niektóre obiekty pobierają opłaty za wstęp również od opiekunów.

- UBEZPIECZENIE - Uczestnicy imprez zagranicznych są ubezpieczeni od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków, na podstawie umowy generalnej z firmą ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA (sumy ubezpieczenia - KL 10 000 EUR, KR 6 000 EUR, NNW 7 000 PLN, bagaż 800 PLN). Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni. O szczegóły zapytaj w biurze.

- DOKUMENTY UCZESTNIKÓW NA WYCIECZCE - W przypadku wyjazdów na wycieczkę krajową każdy uczestnik musi mieć ze sobą ważną legitymację szkolną. W przypadku wyjazdu na wycieczkę zagraniczną (lub krajową połączoną z wyjazdem poza Polskę) każdy uczestnik zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości, który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (odpowiednio paszport lub dowód osobisty; dokument w większości krajów musi być ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych www.polakzagranica.msz.gov.pl oraz w biurze.

- ŁĄCZENIE GRUP - Jeżeli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie, proponujemy połączenie z inną grupą w podobnym przedziale wiekowym. O szczegóły zapytaj w biurze.

- KONKURSY - Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nasze biuro konkursach na relacje ze szkolnych wycieczek. Do wygrania są atrakcyjne nagrody - wycieczki oraz wyjazdy na zimowiska/kolonie/obozy młodzieżowe. Szczegóły dostępne są na stronie www.indexpolska.com.pl/wycieczki_szkolne/konkursy

- NAGRODY DLA SZKÓŁ - Nagradzamy Stałych Klientów! Przy wykupieniu przez szkołę określonej liczby wycieczek nasze biuro przekazuje szkole bezpłatnie upominki. Szczegóły dostępne są na stronie www.indexpolska.com.pl/wycieczki_szkolne/nagrody_dla_szkol