Konkursy na relację z wycieczki

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH!

 

 

CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA!

III EDYCJA

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

UWAGA!

Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do konkursów

do dnia 31 sierpnia 2018 r.!

 

  

Do wygrania są jednodniowa wycieczka szkolna dla całej klasy w Beskidy oraz miejsce na kolonii/obozie młodzieżowym dla osób indywidualnych.

Co trzeba zrobić?

Przygotujcie wspólnie lub każdy indywidualnie relację z klasowej wycieczki, która była zorganizowana przez nasze biuro, a która odbyła się w roku szkolnym 2017/2018!

Prace konkursowe mogą mieć dowolną formę i mogą być wykonane dowolną techniką (np. film, kolaż ze zdjęciami, opowiadanie, komiks, rysunek itp.).

Szczegółowe informacje nt. konkursów, w tym regulaminy i karty zgłoszeniowe, znajdziecie poniżej.

 

 

Regulaminy i zgłoszenia udziału w konkursach:

Konkurs Indywidualny - III Edycja 2017/2018:

Regulamin Konkursu „Relacja ze Szkolnej Wycieczki – Konkurs Indywidualny - III Edycja 2017/2018”

Karta zgłoszeniowa do Konkursu „Relacja ze Szkolnej Wycieczki – Konkurs Indywidualny - III Edycja 2017/2018”

Zgoda przedstawiciela ustawowego na udział uczestnika w Konkursie „Relacja ze Szkolnej Wycieczki – Konkurs Indywidualny - III Edycja 2017/2018”

Konkurs Klasowy - III Edycja 2017/2018:

Regulamin Konkursu „Relacja ze Szkolnej Wycieczki – Konkurs Klasowy - III Edycja 2017/2018”

Karta zgłoszeniowa do Konkursu „Relacja ze Szkolnej Wycieczki – Konkurs Klasowy - III Edycja 2017/2018”

 

 

WYNIKI KONKURSU KLASOWEGO - II EDYCJA 2016/2017:

Konkurs Klasowy:

  • I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu 
  • I wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adama Mickiewicza w Bytomiu 
  • II wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 46 im. Leona Kruczkowskiego w Bytomiu  

Konkurs Indywidulany:

  • I miejsce - Maciej Łuczak z Nowego Tomyśla

 

WYNIKI KONKURSU KLASOWEGO - I EDYCJA 2015/2016:
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy w Olkuszu  
  • I wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu
  • II wyróżnienie- Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 w Rybniku