WARSZAWA:


Warszawa - piastująca od ponad czterech stuleci godność stolicy - jest największym miastem w Polsce, centrum wydarzeń gospodarczych, politycznych i kulturalnych. Symbolem miasta jest widniejąca w jej herbie Syrenka. Warszawa to tętniąca życiem metropolia i jednocześnie miasto o niepowtarzalnej historii. Miasto, w którym ¼ obszaru zajmują tereny zielone, a zarazem miasto kultury – na każdy gust i każdą kieszeń

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1 DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki. Zwiedzanie - Wilanów - Park i Pałac w Wilanowie, Stare Miasto, plac Zamkowy, kolumna Zygmunta, Zamek Królewski, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca, Mały Rynek, Warszawska Syrenka, Katedra św. Jana Chrzciciela, Trakt Królewski, Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Mikołaja Kopernika, Plac Trzech Krzyży. Zakwaterowanie, nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie - Park Łazienkowski – Belweder, pomnik Fryderyka Chopina, Teatr Królewski i stara Oranżeria, Pałac na Wyspie, Podchorążówka, Pałac Myśliwiecki, Amfiteatr, Sejm i Senat RP, Pałac Kultury i Nauki – wjazd na XXX piętro – taras widokowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, Cmentarz Powązkowski. Nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie - Stadion Narodowy – taras widokowy, Ogrody na dachach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

OFERTA DLA SINGLI:


Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (DOK) lub
- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

CENA ZAWIERA:


Przejazd autokarem
2 noclegi (pokoje hotelowe z łazienkami)
2 śniadania
Ubezpieczenie NNW
opiekę pilota

CENA NIE ZAWIERA:


Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz przewodników w Zamku Królewskim i Wilanowie - ok. 155 zł/os.

UWAGA! Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Powstania Warszawskiego, Zamek Królewski i Pałac w Wilanowie należy zarezerwować i opłacić przy rezerwacji wycieczki! Nie ma możliwości wpłaty za te konkretne obiekty u pilota! W przypadku wykupienia tychże biletów wstępu przy dokonywaniu rezerwacji na bilety wstępu należy mieć wtedy przygotowane ok. 45 zł/os.

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia
- 2 obiadokolacji +50 zł/os.
- biletu wstępu do Centrum Nauki Kopernik (33 zł/os.)
- biletu wstępu do Muzeum Powstania Warszawskiego (25 zł/os.)
- biletu wstępu do Zamku Królewskiego (osoba dorosła 30 zł/os., dziecko do 16. roku życia 6 zł/os.)
- biletu wstępu do Pałacu w Wilanowie (20 zł/os.)

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
12-10-2019 14-10-2019 3 dni od   589    539 zł/os LAST MINUTE WYBIERAM
589    539 zł/os LAST MINUTE 2OS REZERWUJ
589    539 zł/os LAST MINUTE 3OS REZERWUJ
639    589 zł/os LAST MINUTE DOK REZERWUJ
739    689 zł/os LAST MINUTE SGL REZERWUJ
MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska 04:45 50 PLN
Częstochowa McDonald's/Stacja Lotos ul. Wojska Polskiego 258 07:15 -
Dąbrowa Górnicza parking przy Auchan, ul. Katowicka 06:30 -
Gliwice stacja Shell, ul. Rybnicka 159 04:45 30 PLN
Jastrzębie-Zdrój dworzec autobusowy Arki Bożka ul.Podhalańska 04:15 50 PLN
Katowice McDonald's ul. Ofiar Katynia 5 k. Praktiker 06:00 -
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży 04:15 30 PLN
Łódź dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 09:30 -
Piotrków Trybunalski Stacja benzynowa Huzar, ul. Sikorskiego 52 08:45 -
Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego 05:00 40 PLN
Rybnik stacja benz. BP / McDonald's ul.Budowlanych 04:45 40 PLN
Sosnowiec McDonalds's stacja Shell ul. Kresowa 06:15 -
Tychy stacja benzynowa BP koło Browaru ul. Katowicka 05:15 30 PLN
Zabrze stacja benz. ORLEN / Lidl, ul. Wolności 508 05:15 20 PLN

UWAGI:


- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych