OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY NA SŁOWACJI:


Na Słowację, ze względu na poziom trudności tras zjazdowych, zapraszamy osoby, które samodzielnie i w stopniu dobrym potrafią jeździć na nartach lub snowboardzie i chcą maksymalnie wykorzystać pobyt pod względem szkolenia umiejętności. Nad bezpieczeństwem zjazdów czuwa kadra pedagogiczna z bardzo dobrą umiejętnością jazdy oraz instruktor narciarski. Podczas pobytu wykorzystujemy 5 całodniowych karnetów zjazdowych oraz jazdy nocne. Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu obowiązkowo powinny posiadać kask.

MIEJSCOWOŚĆ:


DONOVALY - miejscowość narciarska niedaleko Bańskiej Bystrzycy,Położona pomiędzy pasmami Wielkiej Fatry i masywu Niskich Tatr, jest jednym z najbardziej znanych ośrodków narciarskich na Słowacji. Do dyspozycji narciarzy jest 17 wyciągów w tym 2 nowoczesne kolejki krzesełkowe. Kilkanaście kilometrów doskonale przygotowanych tras narciarskich o długości od 300-2.200 m. Dla fanów snowboardowej adrenaliny - tereny do freeridingu, skoków, trasy pełne railów i przeszkód.

ZAKWATEROWANIE:


PENSJONAT VESEL położony jest w centrum miejscowości Donovaly w niedużej odległości od wyciągów. Ośrodek idealnie nadaje się do wypoczynku dzieci i młodzieży, posiada 126 pokoi 3,4,5,6 osobowych z łazienkami. W pensjonacie znajduje się też restauracja, zamykana narciarnia oraz sala dyskotekowa i piłkarzyki.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1 dzień
Wyjazd wg rozkładu jazdy do Donovaly. Zakwaterowanie w pensjonacie, podział na grupy szkoleniowe, obiad, kolacja.
2-6 dzień
Realizacja aktywnego wypoczynku, m.in. zajęcia na stoku, nauka i doskonalenie umiejętności narciarskich, slalom narciarski,tenis stołowy, konkursy plastyczne, gry i zabawy ruchowe na śniegu (rzeźby w śniegu), rywalizacja o miano "sportowca turnusu" i wiele innych atrakcji
7 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z pokoi, złożenie bagaży. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

WIEK UCZESTNIKÓW:


12-18 latCENA ZAWIERA:


- przejazd autokarem LUX, dojazd do wyciągów,
- 7 noclegów,
- wyżywienie 3 razy dziennie, podwieczorek + suchy prowiant na drogę powrotną,
- ubezpieczenie KL i NNW SKI,
- opiekę kadry pedagogicznej i instruktora narciarstwa,
- codzienną naukę jazdy pod opieką kadry,
- atrakcyjny program zajęć po nartach (gry, zabawy, konkursy),

CENA NIE ZAWIERA:


- karnetu narciarskiego (6-dniowy karnet - ok. 80-135 EUR/os.),
- wypożyczenia sprzętu narciarskiego (ok. 10-15 EUR/os./dzień)
- kaucja zwrotna za ski-pass ok. 8 €

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Katowice Parking CGF ul. Mickiewicza 25-27 08:30 -

INFORMACJE DODATKOWE:


- KARTA KWALIFIKACYJNA (oryginał) musi być dostarczona do biura max. do 2 tygodni przed wyjazdem, aby uczestnik mógł wyjechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!

- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik z uprawnieniami przewodnika tatrzańskiego. Dodatkowo - do dyspozycji uczestników obozu narciarskiego - w grupie jest instruktor narciarski który czuwa nad postępami w nauce jazdy na nartach.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić nie później niż 5 dni po dokonaniu rezerwacji. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury