Kontakt

 

INDEX - Biuro Podróży

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Stawowa 5/7
40-095 Katowice
NIP 634-25-58-122
Bank Millenium 42 1160 2202 0000 0000 7067 2114

 

Godziny otwarcia biura:

poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
sobota - niedziela: nieczynne

 

E-mail:

biuro@indexpolska.com.pl 

 

Telefony:

32 781 83 41
32 781 83 40
32 781 79 24
32 781 79 25
32 209 78 78
32 258 35 24
wew. 2 - wczasy, wycieczki
wew. 3 - kolonie, obozy, zimowiska
wew. 4 - wycieczki szkolne
wew. 5 - księgowość
wew. 6 - fax

 

Fax: 

32 781 83 41
32 206 80 22
wew. 110

 

Infolinia dla Agentów:

790 633 622

 

Telefon Alarmowy - Wycieczki 2018:

884 600 890

Numer czynny wyłącznie w dniu wyjazdu na imprezę! 

 

Telefon Alarmowy - Kolonie i Obozy 2018:

511 202 204

Numer czynny wyłącznie poza godzinami pracy biura! Prosimy dzwonić tylko w sytuacjach awaryjnych! Pod tym numerem telefonu nie są udzielane informacje dot. oferty!

 

Telefony do Kierowników na Koloniach i Obozach 2018:

Pod tymi numerami opiekunowie prawni uczestników mogą kontaktować się z kierownikami wyłącznie w celu uzyskania informacji o swoim dziecku/podopiecznym, które przebywa właśnie na obozie. Prosimy dzwonić tylko w sytuacjach awaryjnych! Pod tymi numerami telefonów nie są udzielane informacje dot. oferty!

Bułgaria - Słoneczny Brzeg 535 184 433
Bułgaria - Złote Piaski 1 534 769 771
Bułgaria - Złote Piaski 2 531 156 789
Chorwacja - Drvenik 534 599 339
Chorwacja - Wyspa Pag 570 259 129
Grecja - Kokino Nero 530 632 036
Grecja - Leptokaria 531 003 615
Grecja - Peloponez 535 775 391
Hiszpania - Lloret de Mar 534 928 789
Włochy - Kalabria 535 317 924
Włochy - Rimini 530 843 004
Włochy - Sycylia 535 088 817

 

Kontakt z nami:

 

Dział Obsługi Klienta:

 Agata Winogrodzka, tel. wew. 139, agata@indexpolska.com.pl
 Krzysztof Małek, tel. 140, krzysiek.m@indexpolska.com.pl
 Klaudia Kusiak, tel. wew. 144, klaudia@indexpolska.com.pl
 Elżbieta Kowalczyk, tel. wew. 145, ela@indexpolska.com.pl
 Magdalena Sroka, tel. wew. 147, magdalena@indexpolska.com.pl
 Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl 

 

Dział Turystyki:

 

Turystyka KRAJOWA - Indywidualna i Grupowa:

 Joanna Pięta, tel. wew. 130, joanna@indexpolska.com.pl
 Michał Urbański, tel. wew. 131, michal.u@indexpolska.com.pl
 Beata Herman, tel. wew. 135, beata@indexpolska.com.pl
 Marta Szweda, tel. wew. 136, marta@indexpolska.com.pl
 Krzysztof Małek, tel. 140, krzysiek.m@indexposlka.com.pl
 Agnieszka Świerc, tel. wew. 143, aga@indexpolska.com.pl
 Magdalena Masiewicz, tel. wew. 132, magda@indexpolska.com.pl
    Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl (Okręg: Jastrzębie-Zdrój - Rybnik - Wodzisław Śląski)
 Malwina Dziewior 

 

Turystyka ZAGRANICZNA - Indywidualna i Grupowa: 

 Ania Zera, tel. wew. 120, ania@indexpolska.com.pl 
 Joanna Błaszczyk, tel. wew. 122, asia@indexpolska.com.pl
 Małgorzata Doniec, tel. wew. 124, gosia@indexpolska.com.pl
 Katarzyna Wróbel, tel. wew. 128, katarzyna@indexpolska.com.pl
 Magdalena Masiewicz, tel. wew. 132, magda@indexpolska.com.pl

 

Kolonie, Obozy Młodzieżowe, Zimowiska:

 Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl 
 Klaudia Kusiak, tel. wew. 144, klaudia@indexpolska.com.pl
 Elżbieta Kowalczyk, tel. wew. 145, ela@indexpolska.com.pl
 Magdalena Sroka, tel. wew. 147, magdalena@indexpolska.com.pl
 Krzysztof Palka, tel. wew. 123, krzysiek@indexpolska.com.pl

 

Zielone szkoły, Wyjazdy dla Seniorów:

Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl 

  

Dział Logistyki i Administracji: 

 Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl 
 Michał Urbański, tel. wew. 131, michal.u@indexpolska.com.pl
 Jacek Tyralik, tel. wew. 137, jacek@indexpolska.com.pl
 Michał Sitek, tel. wew. 138, michal@indexpolska.com.pl
 Agata Winogrodzka, tel. wew. 139, agata@indexpolska.com.pl
 Krzysztof Małek, tel. 140, krzysiek.m@indexpolska.com.pl

 

Dział Księgowości: 

 Agnieszka Stępień, tel. wew. 127, agnieszka@indexpolska.com.pl
 Dagmara Sirko, tel. wew. 126, dagmara@indexpolska.com.pl
 Anna Odzimek, tel. wew. 129, anna@indexpolska.com.pl
    Natalia Bartoszek, tel. wew. 129, natalia@indexpolska.com.pl 

 

Dział Marketingu (Handlowy i Agencyjny):

 Adam Grabania, tel. wew. 133, adam@indexpolska.com.pl
 Olimpia Gandyk, tel. wew. 142, olimpia@indexpolska.com.pl
 Jacek Tyralik, tel. wew. 137, jacek@indexpolska.com.pl
 Elżbieta Kowalczyk, tel. wew. 145, ela@indexpolska.com.pl
    Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl (Okręg: Jastrzębie-Zdrój - Rybnik - Wodzisław Śląski) 

 

Rekrutacje: 

Piloci, przewodnicy - KRAJ:  Marta Szweda, tel. wew. 136, marta@indexpolska.com.pl
Piloci, przewodnicy - ZAGRANICA:  Małgorzata Doniec, tel. wew. 124, gosia@indexpolska.com.pl
Kadra - Zimowiska, Kolonie, Obozy Młodzieżowe:  Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl 
Pracownicy biurowi: Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 

Zarządzanie:

Dyrektor Zarządzający:  Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl
Prezes Zarządu: Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 

Gdzie jesteśmy? Sprawdź na mapie!

Siedziba naszego biura: Katowice - Centrum, ul. Stawowa 5/7


Jeśli chcesz szybko wysłać do nas e-mail, możesz skorzystać z poniższego formularza: