BON TURYSTYCZNY:


Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym.

Warunkiem jest aby uczestnikiem imprezy było także Państwa dziecko. Szczegóły dostępne są na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/polski_bon_turystyczny

WCZASY W KOŁOBRZEGU - CENTRUM KOŁOBRZEG - DOJAZD WŁASNY HB:


Kołobrzeg - jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Główna funkcja miasta turystyczno-uzdrowiskowa uwarunkowana jest doskonałym położeniem u ujścia rzeki Parsęty w sąsiedztwie lasów, złóż borowiny, ekosystemu bagienno-wodnego, który zapewnia schronienie wielu rzadkim gatunkom zwierząt i roślin. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki.

ZAKWATEROWANIE:


Obiekt Centrum Kołobrzeg znajduje się w samym sercu miasta. Od morza oddalony jest o zaledwie 1 kilometr. Oferuje zakwaterowanie w pokojach z łazienką i bezpłatnym WiFi. W obiekcie znajduje się sala śniadaniowa, świetlica, sala jadalna, baza zabiegowa/ centrum odnowy biologicznej – za dodatkową opłatą Goście mogą korzystać z rozmaitych zabiegów i masaży.
Wszystkie pokoje dwuosobowe w obiekcie Centrum Kołobrzeg wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, radio oraz telefon. W każdym z nich znajduje się również lodówka, stolik i krzesełka, pojemna szafa.

INFORMACJA O CENIE:


Możliwość zakwaterowania 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 12 na dostawce.
Dziecko do 3 lat na łóżku z rodzicami(bez świadczeń)- gratis - w celu dodania dziecka do rezerwacji prosimy o kontakt z biurem.
Możliwe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym za dopłatą 350 zł/ os./ 7 dni - w celu założenia rezerwacji prosimy o kontakt.


CENA ZAWIERA:


7 noclegów w pokoju DBL
7x śniadanie serwowane do stolika
7x obiadokolacja serwowana do stolika
Opieka rezydenta
Całodobowa opieka telefoniczna BP INDEX

DOPŁATY OBLIGATORYJNE:


składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os
Opłata klimatyczna 4,5 zł/os./dobę - dotyczy również dzieci

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


do pokoju jednoosobowego: 300 zł/ 7 dni


CENA NIE ZAWIERA:


transportu
świadczeń nie wymienionych w ofercie

ZNIŻKI:


dzieci 0-3 lata - GRATIS przy 2 os. pełnopłatnych - bez świadczeń, na łóżku z rodzicami
dzieci na 3-cim lub 4-tym łóżku 3- 12 lat zniżka wg cennika


Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
30-10-2021 06-11-2021 8 dni od   919 zł/os. WYBIERAM
919 zł/os. 2OS REZERWUJ

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych