WYJAZD NA NARTY DO ZWARDONIA:


Wyjazd na narty do kompleksu Narciarskiego Zwardoń Ski! Narty z karnetem i posiłkiem!

ZWARDOŃ:


Zwardoń jest położony w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, w masywie Wielkiej Raczy, pomiędzy przełęczami Przysłop, Zwardońską i Graniczne. Specyficzny mikroklimat, dzięki któremu pokrywa śnieżna utrzymuje się tu blisko pół roku, sprzyja sportom zimowym.

STACJA NARCIARSKA ZWARDOŃ SKI:


Stacja Narciarska Zwardoń Ski powstała na północnym stoku Rachowca. Na miłośników białego szaleństwa czeka tu jedyna w Beskidzie Żywieckim Kolejka Linowa z czteroosobowymi kanapami. Główna trasa ma około 900 metrów, naśnieżana, ratrakowana i w pełni oświetlona. Na terenie kompleksu znajdują się także atrakcje dla najmłodszych: wyciąg „baby lift” oraz „Śnieżny Raj”. Przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego czynna jest Karczma, gdzie przy kominku można się zagrzać i odpocząć.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy

Przyjazd do Zwardonia ok. godziny 10:00. Wykupienie karnetów, wypożyczenie sprzętu zimowego (dla chętnych) i czas na zimowe szaleństwo. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami lub chcą podszkolić swoje umiejętności, czekają instruktorzy. Po zimowych szaleństwach zapraszamy na gorącą herbatę i ciepły posiłek.

Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe
opiekę pilota
ubezpieczenie Signal Iduna

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:


70 zł/os. płatne u pilota - opłata za czterogodzinny karnet oraz herbatę i ciepły posiłek (np. zupę z chlebem)
składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE:


Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia
- nauka/doszkalanie jazdy z instruktorem + 66 zł/os./4 godziny
- wypożyczenie sprzętu narciarskiego + 20 zł/os./komplet/4 godziny
- ubezpieczenie Ski + 5 zł/os.

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
05-02-2022 05-02-2022 1 dzień od   109    99 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
109    99 zł/os. LAST MINUTE PAX REZERWUJ
12-02-2022 12-02-2022 1 dzień od   109    99 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
109    99 zł/os. LAST MINUTE PAX REZERWUJ
19-02-2022 19-02-2022 1 dzień od   109    99 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
109    99 zł/os. LAST MINUTE PAX REZERWUJ
26-02-2022 26-02-2022 1 dzień od   109    99 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
109    99 zł/os. LAST MINUTE PAX REZERWUJ
WYBIERZ DZIEŃ WYJAZDU:


UWAGI:


- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury