WYJAZD NA KULIG DO ZWARDONIA:


Kuligi to atrakcja dla wszystkich! Podczas przejażdżki saniami można podziwiać piękno beskidzkich lasów i zaśnieżonych krajobrazów.

ZWARDOŃ:


Zwardoń jest położony w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, w masywie Wielkiej Raczy, pomiędzy przełęczami Przysłop, Zwardońską i Graniczne. Specyficzny mikroklimat, dzięki któremu pokrywa śnieżna utrzymuje się tu blisko pół roku, sprzyja sportom zimowym.

STACJA NARCIARSKA ZWARDOŃ SKI:


Stacja Narciarska Zwardoń Ski powstała na północnym stoku Rachowca. Na miłośników białego szaleństwa czeka tu jedyna w Beskidzie Żywieckim Kolejka Linowa z czteroosobowymi kanapami. Główna trasa ma około 900 metrów, naśnieżana, ratrakowana i w pełni oświetlona. Na terenie kompleksu znajdują się także atrakcje dla najmłodszych: wyciąg „baby lift” oraz „Śnieżny Raj”. Przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego czynna jest Karczma, gdzie przy kominku można się zagrzać i odpocząć.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1. Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.

2. Przyjazd na miejsce rozpoczęcia trasy przejazdu saniami ok. godziny 10:00.

3. Kulig to niesamowita zimowa przygoda. Przejazd saniami po ośnieżonych ścieżkach Zwardonia to gwarancja wesołej atmosfery, która zawsze towarzyszy kuligom, wprowadzi ona każdego uczestnika w dobry nastrój, a każdy miłośnik pięknych widoków może nacieszyć oko zimowymi krajobrazami.

4. Po pełnym wrażeń kuligu zapraszamy na ognisko z kiełbaskami i gorącą herbatą.
Przejazd do Stacji Narciarskiej Zwardoń Ski. Wjazd kolejką linową na szczyt stoku, skąd rozpościera się piękny widok na okolicę. Zapraszamy także do karczmy „Swojskie Klimaty”, gdzie można skosztować lokalnych specjałów i ogrzać się przy kominku. Czas wolny na spacer w zimowej scenerii lub zabawy na śniegu. Powrót kolejką do dolnej stacji wyciągu.
Dla chętnych możliwość jazdy na nartach.

5. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe
opiekę pilota
organizację kuligu
ubezpieczenie Signal Iduna

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:


40 zł/os. płatne u pilota - opłata za wjazd i zjazd kolejką linową oraz posiłek podczas kuligu (kiełbaska z ogniska/grilla z dodatkami (chleb, ketchup, musztarda, ciepła herbata))
składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE:


Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia
- karnet na wyciąg narciarski Zwardoń Ski + 55 zł/os./2 godziny
- wypożyczenie sprzętu narciarskiego + 20 zł/os./komplet/2 godziny
- ubezpieczenie Ski + 5 zł/os.

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
05-02-2022 05-02-2022 1 dzień od   99    89 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
99    89 zł/os. LAST MINUTE PAX REZERWUJ
12-02-2022 12-02-2022 1 dzień od   99    89 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
99    89 zł/os. LAST MINUTE PAX REZERWUJ
19-02-2022 19-02-2022 1 dzień od   99    89 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
99    89 zł/os. LAST MINUTE PAX REZERWUJ
26-02-2022 26-02-2022 1 dzień od   99    89 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
99    89 zł/os. LAST MINUTE PAX REZERWUJ
WYBIERZ DZIEŃ WYJAZDU:


UWAGI:


- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury