KOLONIE - ZACZAROWANA JAWORZYNKA:


PRZEŻYJ SYLWESTRA LATEM I ODKRYJ MAGIĘ ZAKLĘTEGO KALENDARZA

Nasz autorski program dedykowany przede wszystkim młodszym uczestnikom i tym, których przygoda z koloniami dopiero się zaczyna. W Jaworzynce, jednej z miejscowości beskidzkiej Trójwsi, malowniczo położonej u zbiegu granicy trzech państw, będziemy aktywnie i hałaśliwie wypoczywać. Będzie nam towarzyszyć niezwykły kalendarz, którego kartki zmieniają się losowo, bez żadnych zasad, pokazując różne święta. Jeśli kalendarz wskaże pierwszy dzień wiosny, pójdziemy topić Marzannę, w Sylwestra urządzimy bal, w Andrzejki powróżymy, w Halloween opowiemy historie o duchach i stworzymy własne przebrania…


ZAKWATEROWANIE:


CWS Jaworzynka - ośrodek wczasowy położony w dolinie rzek Czadeczki i Krężelki, w pobliżu punktu styku trzech granic: Polskiej, Czeskiej i Słowackiej. Posiada prawie 4 ha terenu do gier i zabaw. Do dyspozycji: jadalnia, sala z TV, sala na imprezy taneczne, sala gimnastyczna, siłownia, plac zabaw, boisko piłkarskie, zadaszona wiata grillowa. Pokoje 3, 4, osobowe z łazienkami i TV. Do wakacji 2020 planowane uruchomienie krytego basenu.

RAMOWY PROGRAM:


1 DZIEŃ Wyjazd autokarem z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka pierwszy posiłek - obiad. Zapoznanie z ośrodkiem i okolicą, nocleg.

2 – 7 DZIEŃ Zaskakujący i zabawny program pobytu dostosowany do wieku uczestników:


PROGRAM ZAKLĘTY W KALENDARZ

- Wizyta w Izbie „Na Grapie” w Jaworzynce - w cieple kurlawego pieca będziecie ubijać masło i usmażycie pryncliki.
- Wycieczka autokarowa do Istebnej - w Chacie Kawuloka przeniesiecie się w czasie do…kurnej chaty i sprawdzicie czy płynie w Was góralska krew. Następnie wizyta w mini-zoo i wodne szaleństwo w Parku Wodnym Olza w Istebnej.
- Zielony Kulig.
- Odrobina adrenaliny w Base Camp Istebna - niezapomniana zabawa w Parku Linowym, pod okiem doświadczonych instruktorów.
- Piesza Wycieczka na Trójstyk.
- …a także gry, turnieje, konkursy, rozgrywki sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, ognisko,

8 DZIEŃ Po śniadaniu pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną, wyjazd z ośrodka ok. 10.00. Po drodze zwiedzanie Wisły. Powrót do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

WIEK UCZESTNIKÓW:


6-10 lat

CENA ZAWIERA:


- zakwaterowanie (7 noclegów),
- wyżywienie (trzy posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną),
- ognisko z pieczeniem kiełbasek lub grill,
- transport autokarem,
- realizację programu,
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
- opiekę wykwalifikowanej kadry: kierownik, 1 wychowawca na 15 uczestników, doraźnie opieka lekarska, ratownik na basenie,
- ubezpieczenie NNW 5000zł.

CENA NIE ZAWIERA:


- świadczeń nie wymienionych w ofercieWyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
04-07-2020 11-07-2020 8 dni od   1199 zł/os WYBIERAM
1199 zł/os PAX REZERWUJ
WYBIERZ DZIEŃ WYJAZDU:


UWAGI:


- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).

- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych

- Na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/warto_wiedziec znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).