WCZASY W MRZEŻYNIE - HOTEL VENUS SPA - DOJAZD WŁASNY - HB:


Mrzeżyno - Jest to miejscowość wypoczynkowa położona 20 km od Kołobrzegu nad jeziorem Resko Pomorskie. Jest to idealne miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, spływy kajakowe na rzece Rega czy rowerki wodne i wędkowanie w Jeziorze to tylko nie które z atrakcji, które oferuje ta miejscowość.

ZAKWATEROWANIE:


Ośrodek wypoczynkowy Venus Spa położony jest bezpośrednio przy sosnowym lesie i piaszczystej plaży (ok. 50-100m.) w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Ośrodek składa się z dwóch niepołączonych budynków. W jednym znajduje się recepcja i restauracja, w drugim basen i centrum wellness.Recepcja jest czynna 24h/dobę winda, dostepne są także: Lobby-Bar, Sala restauracyjna, kawiarnia, kawiarnia letnia, miejsce na ognisko, basen kryty, jacuzzi, sauna, mini siłownia, plac zabaw dla dzieci, sala zabaw dla dzieci, stół do bilardu, kort tenisowy, miejsce do gier wirtualnych Xbox, możliwość wypożyczenia rowerów i kijów do nordic walkings. Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka 20 PLN/doba

POKOJE I WYPOSAŻENIE:


Pokoje posiadają łazienkę z WC, prysznic/wanna, TV SAT, telefon, radio, chłodziarkę, sejf, czajnik oraz sprzęt plażowy, większość pokoi z balkonami ale nie możemy tego zagwarantować zwłaszcza w sezonie letnim.

WYŻYWIENIE:


HB-PLUS śniadania, obiadokolacje w formie bufetu, po południu kawa i ciasto, do obiadokolacji piwo, domowe wino oraz wybrane napoje bezalkoholowe.
ALL INCLUSIVE LIGHT - za dopłatą 210 zł/os. przy dokonywaniu rezerwacji Śniadania -bufet, obiad serwowane do stolika (zupa i II danie), kolacja - bufet. Kawa i ciasto po południu. Do obiadu oraz kolacji piwo, domowe wino oraz napoje bezalkoholowe.

RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 dzień
Zakwaterowanie od godziny 16:00, kolacja, nocleg.

2 dzień – 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Mrzeżynie. Realizacja programu wycieczki: czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje hotel i okolice. Możliwość korzystania z gry w tenisa i tenisa stołowego, wypożyczalni rowerów, kijów do nordic walking.

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10:00.

CENA ZAWIERA:


7 noclegów
wyżywienie HB-PLUS
korzystanie z kompleksu basenowego (basen z wodą ozonowaną 16mx8m, brodzik dla dzieci, jacuzzi, sucha sauna)
korzystanie z mini fitness, kortu tenisowego (wymagana rezerwacja), stołu do tenisa stołowego
pokój zabaw dla dzieci
drink powitalny
WiFi
ubezpieczenie NNW
opłatę klimatyczną

DOPŁATY OBLIGATORYJNE:


Monitorowany parking około 12 zł/doba (płatne w obiekcie)

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


Dopłata do wyżywienia ALL INCLUSIVE LIGHT Śniadania -bufet, obiad serwowane do stolika (zupa i II danie), kolacja - bufet. Kawa i ciasto po południu. Do obiadu oraz kolacji piwo, domowe wino oraz napoje bezalkoholowe. Cena 210 zł/os. przy dokonywaniu rezerwacji

CENA NIE ZAWIERA:


transportu
świadczeń nie wymienionych w ofercie

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych