WCZASY W KOŁOBRZEGU - HOTEL MONA LISA - AUTOKAR - HB:


Kołobrzeg - Jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Główna funkcja miasta turystyczno-uzdrowiskowa uwarunkowana jest doskonałym położeniem u ujścia rzeki Parsęty w sąsiedztwie lasów, złóż borowiny, ekosystemu bagienno-wodnego, który zapewnia schronienie wielu rzadkim gatunkom zwierząt i roślin. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki.

ZAKWATEROWANIE:


Hotel Mona Lisa Medical Wellness & SPA to nowoczesny obiekt hotelowy, mieszczący się w przedwojennym kasynie oficerów lotnictwa wojskowego. W hotelu zachowano wiele elementów historycznego wystroju, co w połączeniu z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem pokoi tworzy wyjątkowy klimat. Bogata historia widoczna w architekturze obiektu oraz dogodna lokalizacja we wschodniej części Kołobrzegu, z dala od zgiełku centrum miasta, zapewnia gościom hotelu niezapomnianą atmosferę podczas wypoczynku. Mona Lisa Medical Wellness i SPA to idealne miejsce na nadmorski wypoczynek. Obiekt hotelowy posiada 250 miejsc noclegowych, w stylowo i komfortowo urządzonych pokojach i apartamentach. Przestronna restauracja z kominkiem oferuje smaczną, domową kuchnię. Stylowa kawiarnia i duża oranżeria z wyjściem na zewnętrzny taras umilają wypoczynek.

POKOJE I WYPOSAŻENIE:


Stylowo urządzone dwuosobowe pokoje. Komfortowo urządzone pokoje z łazienkami posiadają kabinę prysznicową i suszarkę do włosów, TV-Sat, telefon oraz sprzęt plażowy. Większość pokoi posiada balkon lub taras. Część pokoi została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

WYŻYWIENIE:


HB-PLUS (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, codziennie kawa i ciasto po południu, do kolacji piwo, domowe wino oraz wybrane napoje bezalkoholowe).
ALL INCLUSIVE LIGHT - za dopłatą 210 zł/os. przy dokonywaniu rezerwacji Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, do obiadu i kolacji piwo, domowe wino oraz napoje bezalkoholowe. Kawa i ciasto.

RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Hotelu, zakwaterowanie od godziny 16:00, kolacja, nocleg.

2 dzień – 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Kołobrzegu. Realizacja programu wycieczki: czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje hotel i okolice. Możliwość korzystania z gry w bilarda i tenisa stołowego i wypożyczalni rowerów. Niedaleko obiektu znajdują się trasy rowerowe i spacerowe, piękne plaże, Ekopark Wschodni stanowiący obszar chroniony Natura 2000 i rezerwat dzikiego ptactwa.

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10:00. Powrót do Katowic w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem,
7 noclegów,
wyżywienie HB-PLUS,
korzystanie z basenu wyposażonego w jacuzzi, bicze wodne, relaksujący wodospad oraz kompleksu saun (sauna fińska oraz łaźnia parowa);
drink powitalny;
depozyt w recepcji;
ubezpieczenie NNW

DOPŁATY OBLIGATORYJNE:


Opłata klimatyczna – 4 zł/os./doba (płatne w obiekcie)
Monitorowany parking około 10 zł/doba (płatne w obiekcie)

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


Dopłata do wyżywienia ALL INCLUSIVE LIGHT Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, do obiadu i kolacji piwo, domowe wino oraz napoje bezalkoholowe. Kawa i ciasto. Cena 210 zł/os. przy dokonywaniu rezerwacji

CENA NIE ZAWIERA:


świadczeń nie wymienionych w ofercie

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska 20:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 50 PLN
Chrzanów stacja Shell ul. Trzebińska 21:00 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 30 PLN
Częstochowa McDonald's ul. Wojska Polskiego 263-271 20:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 80 PLN
Dąbrowa Górnicza parking przy Auchan, ul. Katowicka 22:30 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 20 PLN
Gliwice stacja Shell, ul. Rybnicka 159 22:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 20 PLN
Jastrzębie-Zdrój dworzec autobusowy Arki Bożka, ul. Podhalańska 20:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 50 PLN
Katowice dworzec autobusowy PKS, ul. Skargi 22:00 - Wyjazd 1 dzień wcześniej -
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży 20:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 50 PLN
Opole McDonald's/Stacja BP, ul. Wrocławska 23:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej -
Poznań Dworzec Autobusowy PKS ul. Matyi 05:00 -
Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego 21:00 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 40 PLN
Rybnik stacja BP / McDonald's ul. Budowlanych 20:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 40 PLN
Rzeszów dworzec PKP - zatoczki Plac Dworcowy 17:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 100 PLN
Sosnowiec McDonalds's stacja Shell ul. Kresowa 22:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 20 PLN
Tychy stacja benzynowa BP koło Browaru ul. Katowicka 21:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 30 PLN
Wrocław parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza 01:30 -
Zabrze stacja benzynowa Orlen/Lidl ul. Wolności 508 22:30 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 20 PLN

UWAGI:


- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych