MIEJSCOWOŚĆ:


Čanj - niewielka i urokliwa miejscowości należąca do gminy Bar. Wyjątkowe położenie i specyficzny mikroklimat sprawia, że sama miejscowość uznawana jest za uzdrowisko. Tutejsza plaża dzięki swojej strukturze jest wyjątkowa, piasek mieni się we wszystkich odcieniach złota, a woda uderzająca o brzeg nabiera perłowego koloru. Canj leży w centrum Czarnogóry, dlatego jest świetną bazą wypadową na wycieczki po całym kraju.

ZAKWATEROWANIE:


Villa Stanisic - Wyjątkowe położenie i specyficzny mikroklimat sprawia, że sama miejscowość uznawana jest za uzdrowisko, a tutejszy piasek pomaga leczyć choroby reumatyczne i poprawia samopoczucie. Od promenady dzieli ją zaledwie 200 m, znajdziemy na niej liczne sklepy, restauracje i tawerny. Villa posiada przestronne i dobrze oświetlone pokoje 2 lub 3 osobowe z możliwością 1 dostawki. Każdy pokój posiada aneks kuchenny, lodówkę, łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic), telewizję satelitarną, klimatyzację i balkon z widokiem na morze lub góry. Do dyspozycji gości recepcja czynna całą dobę i restauracja w kompleksie hotelowym, parking, wypożyczalnia sprzętu wodnego, leżaków i parasoli przy plaży (dodatkowo płatne), bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu.
Do dyspozycji gości Villi Stanisic jest prywatna plaża piaszczysto-żwirowa (ok. 200 metrów od obiektu) z parasolami i leżakami w cenie ok. 3 EUR. Na Plażę Królewską odbywa się transport wodny za ok. 2 EUR. Posiłki serwowane w restauracji kompleksu hotelowego - śniadania w formie bufetu, obiadokolacja w formie bufetu z możliwością wyboru jednego napoju (alkoholowego lub bezalkoholowego).

CENA ZAWIERA:


9 noclegów w Villi Stanisic***,
wyżywienie - śniadania i obiadokolacje,
transport autokarem (wc, video, barek, klimatyzacja),
opiekę pilota podczas przejazdu,
opiekę rezydenta
ubezpieczenie KL 10.000 EUR, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN
składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

CENA NIE ZAWIERA:


opłaty klimatycznej (obowiązkowo płatnej na miejscu rezydentowi w dniu przyjazdu) osoba dorosła 1,5 EUR/dzień, dziecko poniżej 12 lat 0,75 EUR/dzień
wycieczek fakultatywnych,
dopłat za połączenia antenowe,

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych