CHORWACJA:


Kraj rozpościera się od końca wschodnich krańców Alp aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego tworząc bajeczny krajobraz: olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy.

REGION:


Na Riwierze Makarskiej znajduje się wszystko co jest potrzebne na spędzenie cudownych wakacji w Chorwacji. Słoneczne plaże pełne są plażowiczów, którzy delektują się czystym morzem i innymi atrakcjami. Znane w świecie i wciąż nagradzane kilometrowe plaże, należące do najładniejszych nad Adriatykiem, spokojne miejscowości na wybrzeżu pomiędzy morzem i wspaniałymi górami Biokovo, pokażą wszystkim odwiedzającym drogę do idealnego wypoczynku w centrum Dalmacji.

Drvenik ulokowany pomiędzy dwoma zatokami, Donje Vala i Gornaja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo, gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób. Znajdzie się tutaj zarówno coś dla miłośników historii, jak również dla tych, którzy wakacje chcą spędzić wylegując się na plaży i korzystając z uroków słońca.

ZAKWATEROWANIE:


Kompleks hotelowy „Herceg” składa się z 3 budynków obok siebie i położony jest w odległości ok. 400 m od morza i około 200 m od centrum miasteczka z licznymi sklepikami, kramami z pamiątkami i tawernami. Około 600 metrów od obiektu znajduje się przystań promowa, skąd można popłynąć na największą chorwacką wyspę Hvar. Zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach z możliwością dostawki. W każdym pokoju dostępny wiatrak, większość pokoi z balkonem i z widokiem w stronę Morza.
Parking - przy obiekcie można bezpłatnie zostawić samochód.

WYŻYWIENIE:


2 posiłki dziennie - śniadania bufet, obiadokolacja składająca się z zupy, dania głównego - wybór z 2 propozycji, sałatki oraz pieczywa. Dodatkowo do obiadokolacji serwowana jest woda. Inne napoje dodatkowo płatne.

CENA ZAWIERA:


7 noclegów w kompleksie hotelowym Herceg
wyżywienie 2 x dziennie
ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

DOPŁATA OBOWIĄZKOWA:


Opłata klimatyczna i meldunkowa 25 EUR/os. płatna na miejscu w Chorwacji - opłata płatna od każdego uczestnika (nie dotyczy dzieci do 3 lat)

CENA NIE ZAWIERA:


Wycieczek fakultatywnych
Świadczeń niewymienionych w ofercie

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
18-07-2020 25-07-2020 8 dni od   1379    1079 zł/os. LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! WYBIERAM
1379    1079 zł/os. LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! DBL REZERWUJ
1379    1079 zł/os. LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! TRP REZERWUJ
1379    1079 zł/os. LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! TRP REZERWUJ
25-07-2020 01-08-2020 8 dni od   1379    1079 zł/os. LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! WYBIERAM
1379    1079 zł/os. LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! DBL REZERWUJ
1379    1079 zł/os. LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! TRP REZERWUJ
1379    1079 zł/os. LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! TRP REZERWUJ

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych