WYCIECZKA DO HOLANDII NA PARADĘ KWIATOWĄ W ZUNDERT Z NOCLEGIEM:


CORSO ZUNDERT - dlaczego warto odwiedzić?
- to raj dla pasjonatów roślin ozdobnych - to RAJ KWIATÓW
- prawdopodobnie największa parada kwiatowa na świecie
- to jedno z "must have" turysty przybywającego do Holandii

Dlaczego warto wybrać się z INDEXem na tę wycieczkę?
- Bezpieczeństwo i zaufanie od ponad 25 lat !
- Szybki i wygodny przejazd autokarem
- Zwiedzanie administracyjnej stolicy Holandii Hagi oraz Rotterdamu
- Udział w paradzie kwiatów Corso Zundert
- Madurodam czyli miniaturowa Holandia
- Wygodny nocleg ze śniadaniem
- Zwiedzanie z systemem Audio Guide

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

2 dzień
W godzinach porannych przyjazd do Madurodam, gdzie znajduje się największy na świecie zbiór miniaturowych budowli, przedstawiających najbardziej charakterystyczne obiekty Holandii w skali 1:25. Następnie przejazd do Hagi administracyjnej stolicy Holandii. Zwiedzanie miasta: Sala Rycerska- średniowieczna budowla, w której dziś zbiera saię Parlament, kościół Groote Kerk, Pałac Królewski, XVI-wieczny Ratusz, Pałac Pokoju w którym mieści się siedziba Międzynarodowego trybunału Sprawiedliwości. Następnie krótkie zwiedzanie Rotterdamu - przejazd po nowoczesnym mieście, którego dzieje rozpoczynają się od X wieku, a następnie zwiedzanie miejsc, które zachowały się po okresie II wojny światowej – kościół św. Wawrzyńca, pomnik holenderskiego filozofa Erazma, dom Schielandshuis, gmach Ratusza czy fragmenty starego portu. W godzinach wieczornych zakwaterowanie. Nocleg.

3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do ZundertCorso Zundert to prawdopodobnie największa parada kwiatowa na świecie. Parada ma bogatą tradycję – odbywa się od ponad osiemdziesięciu lat. Projekty realizowane obecnie są jednak zdecydowanie większe (potrafią przewyższać budynki) i bardziej zaawansowane konstrukcyjnie, a przy realizacji każdej z platform pracuje co najmniej setka ochotników. Najważniejsze jest jednak to, że w imprezę zaangażowani są wszyscy, od najmłodszych do najstarszych mieszkańców Zundert, a „gorączka corso” przechodzi z pokolenia na pokolenie. Udział w Paradzie Kwiatów. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych/wieczornych.

4 dzień
Powrót do Polski w godzinach rannych.


ZAKWATEROWANIE:


1 nocleg w hotelu ** np. Premiere Classe lub Campanile.

OFERTA DLA SINGLI:


Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2 lub 3 os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci) (DOK).

CENA ZAWIERA:


1 nocleg w hotelu **
1 śniadanie
ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
opiekę pilota

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:


40 EUR/os. płatna u pilota w autokarze (opłata za bilet wstępu do Corso Zundert, za zwiedzanie miasta oraz opłaty lokalne i administracyjne)
składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
03-09-2021 06-09-2021 4 dni od   749    709 zł/os. FIRST MINUTE WYBIERAM
749    709 zł/os. FIRST MINUTE 2OS REZERWUJ
799    759 zł/os. FIRST MINUTE DOK REZERWUJ
WYBIERZ DZIEŃ WYJAZDU:


UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych