WYJAZD STUDENCKI 18 + CHORWACJA - WYSPA PAG:


ZALETY:


- kryształowo czyste morze,
- pensjonat blisko urokliwej starówki i dyskotek
- plaża Zrce zwana chorwacką Ibizą - najlepsze imprezy w Chorwacji!

CHORWACJA:


Chorwacja rozpościera się od wschodnich krańców Alp aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego tworząc bajeczny krajobraz - olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia, iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy.


PAG to malownicze miasteczko w Chorwacji położone na wyspie o tej samej nazwie. Wyspa ciągnie się wzdłuż najwyższego w Chorwacji łańcucha górskiego Velebit. W centrum miasteczka znajdziecie wiele przytulnych kawiarenek, sklepów z pamiątkami oraz dyskotek i centrum sportowe z basenem. Miejscowość znajduje się 10 km od jednego z najbardziej imprezowych miejsc w Chorwacji – plaży ZRCE gdzie odbywają się najlepsze dyskoteki na Bałkanach. Piaszczysto-żwirowa plaża miejska jest w pełni wyposażona, i strzeżona. W okolicy znajdują się też jedne z najlepszych tras rowerowych w Chorwacji.

ZAKWATEROWANIE:


Pensjonat CIK leży w odległości ok. 300 m od morza i około 500 m od centrum Pagu, gdzie znajdują się główne atrakcje wyspy. Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych lub apartamentach 4-5 osobowych z łazienkami. Niektóre pokoje wyposażone są w łóżka piętrowe. W pensjonacie jest też stołówka na 50 osób oraz kawiarenka. Strona www obiektu www.apartmani-cik-pag.com
Możliwość wykupienia pokoi 2 os za +160 zł

WYŻYWIENIE:


2 posiłki dziennie:

- śniadanie w postaci szwedzkiego stołu + herbata,
- obiadokolacja: pełne 2 danie (np: danie mięsne, sałatka, ziemniaki),
- dodatkowo do lunchu i obiadokolacji serwowana jest woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:


1 DZIEŃ Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.

2 DZIEŃ Przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie, aklimatyzacja, obiadokolacja, nocleg.

3-8 DZIEŃ Wypoczynek, plażowanie, kąpiele morskie, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych proponowanych przez rezydenta.

9 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. Wyjazd po południu w drogę powrotną.

10 DZIEŃ Przejazd przez Czechy lub Słowację. Przyjazd do Polski.

ZRCE BEACH

Najlepsza imprezowa miejscówka po tej stronie Adriatyku zwana też chorwacką Ibizą, plaża Zrce położona jest tylko ok 2 km od miejscowości Novalja na wyspie Pag.
Zrce to, złoty piasek, czysta woda, błekitne morze i aż pięć klubów położonych bezpośrednio na plaży, z których każdy dostarczy Ci niezapomnianych wspomnień: Aquarius, Papaya Club, Kalypso, Euphoria Club i Noa Noa. Zrce Beach, to po prostu najlepsze kluby i imprezy w Chorwacji - świetna muzyka i znani DJ! Wystarczy wspomnieć, że Papaya znajduje się na 11 miejscu listy magazynu DJ najlepszych klubów świata!
Każdy z klubów to świat sam w sobie, w każdym znajdziesz wiele barów, kilka scen na świeżym powietrzu, liczne baseny czy strefy dla vip-ów, usłyszysz tu praktycznie wszystko, od najbardziej znanych europejskich DJ, po niszowe projekty, od techno po house i bass. Sami ocenicie, który klub spodoba Wam się najbardziej.
W ciagu dnia kluby zamieniaja się w beach bary i resturacje, po południu można się spotkać na jednym z legendarnych już After Beach Parties (najlepsze podobno w Aquariusie), a wieczorami zaczyna się klubowe szaleństwo. Co roku organizowane są tu też liczne festiwale, wymieniając tylko niektóre: Sonus, Barrakud, DJ Mag Beach, Hard Island, czy Fresh Island.
Impreza na plaży ZRCE nigdy się nie kończy!
Na plaży, oprócz klubów, imprezy i muzyki znajdziecie też mnóstwo innych atrakcji np.: skoki na bungee, narty wodne, wakeboard, piłka plażowa, banan wodny i wiele innych możliwości dobrej zabawy!

Sami zobaczcie jak wygląda zabawa na Zrce
- www.papaya.com.hr
- www.aquarius.hr
- www.euphoriazrce.com
- www.noa-beach.com
- www.kalypso-zrce.com

Bilety wstępu do klubów (w zależności od terminu) to ok. 40-80 HRK/os. Na festiwale bilety wstępu są płatne osobno.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:


Wycieczki fakultatywne są organizowane przy określonej liczbie chętnych na danym turnusie na miejscu.

ZADAR - popołudniowy wypad do największego miasta północnej Dalmacji. Podróż przez burzliwą historię po śladach Rzymian, Wenecjan, Habsburgów i wszystkich którzy odcisnęli znaki swojej bytności w tym niezwykłym miejscu. Cena ok. 25 EUR/os.

REJS PO ZALEWIE PASKIM - Cena ok. 28 EUR/os.

PAKLENICA - górski kanion. Wycieczka autobusem, wstęp, pilot. Cena - ok. 230 HRK/os. lub ok. 35 EUR/os.CENA ZAWIERA:


- 7 noclegów w pokojach 2,3 osobowych lub apartamenty 4-5 osobowe z łazienkami,
- 2 posiłki dziennie
- opiekę pilota i rezydenta w języku polskim, miejscowa opieka medyczna,
- przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV),
- ubezpieczenie Signal Iduna KL - 10 000 euro, NNW -7000 zł i bagaż – 800 zł,
- składka na TFG 10 zł

CENA NIE ZAWIERA:


- zwrotnej kaucji 20 euro (pobierana podczas drogi i zwracana w ostatnim dniu),
- opłata klimatyczna 10 euro ( pobierana podczas drogi)
- dojazd do dyskotek 10 euro/os./wyjazd
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- wycieczek fakultatywnych: Zadar, Paklenicki Park Narodowy, wycieczka łodzią do jaskini wodnej.


Przy łączeniu turnusów rabat w wysokości -300 zł.
Możliwość wykupienia pokoi 2 os za +160 zł

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
14-08-2020 23-08-2020 10 dni od   1290    1240 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 3OS REZERWUJ
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 4OS REZERWUJ
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 5OS REZERWUJ
21-08-2020 30-08-2020 10 dni od   1290    1240 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 3OS REZERWUJ
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 4OS REZERWUJ
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 5OS REZERWUJ
28-08-2020 06-09-2020 10 dni od   1190    1140 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
1190    1140 zł/os. LAST MINUTE 3OS REZERWUJ
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 4OS REZERWUJ
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 5OS REZERWUJ
04-09-2020 13-09-2020 10 dni od   1190    1140 zł/os. LAST MINUTE WYBIERAM
1190    1140 zł/os. LAST MINUTE 3OS REZERWUJ
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 4OS REZERWUJ
1290    1240 zł/os. LAST MINUTE 5OS REZERWUJ
WYBIERZ DZIEŃ WYJAZDU:


UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych