WYCIECZKA DLA GRUP DO FRANCJI NA LAZUROWE WYBRZEŻE - 6 DNI:


Lazurowe wybrzeże to najsłynniejsza i najpiękniejsza część francuskiego wybrzeża Morza Śródziemnego. To tutaj właśnie położone są słynne na całym świecie miejscowości Saint Tropez, Saint Raphael, Nicea, Cannes, Monaco. Zapraszamy na piaszczyste plaże oraz do uroczych miasteczek z mnóstwem kafejek i restauracji.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:


1 dzień
Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd przez Czechy , Austrię, Włochy do Francji.

2 dzień
Przyjazd do Nicei, ośrodka turystycznego o światowej renomie, położonego nad wspaniałą, błękitną zatoką. Spacer po centrum Nicei promenada Anglików biegnąca wzdłuż Zatoki Aniołów, przez ogrody Alberta I do Placu Massena. Wizyta na Starym Mieście „Vieux Nice” niezwykle pięknym, z wąskimi uliczkami, malowniczymi fasadami domów w stylu włoskim, spacer na wzgórze zamkowe „La Colline du Chateau”, z ruinami dawnego zamku i katedry. Czas wolny na plażowanie . Nocleg.

3 dzień
Śniadanie.
Przejazd do Saint Tropez, słynnego kurortu na Lazurowym Wybrzeżu odwiedzanego przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer po typowym prowansalskim miasteczku oraz malowniczym porcie, zwiedzanie Muzeum Żandarmerii i Kina, spacer po zabytkowej dzielnicy La Ponche, wejście na wzgórze przy Cytadeli, spacer z widokiem na Zatokę Miliarderów, zwiedzanie Place des Lices, dla chętnych wizyta na prowansalskim targu (wtorek i sobota), fakultatywnie rejs statkiem. Przejazd do Ramatuelle, wioski położonej na zboczu wzgórza, otoczonej najlepszymi winnicami na Lazurowym Wybrzeżu i śródziemnomorską roślinnością. Spacer po wąskich i krętych uliczkach pomiędzy gęsto zabudowanych domami o tajemniczo wyglądających drzwiach.
Nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Wizyta w Port Grimaud – urokliwym miasteczku wypoczynkowym wybudowanym na lagunie, z drogami wodnymi zamiast ulic i jachtami zaparkowanymi koło każdego ogrodu. Przejazd do położonego wśród kwiatów, uroczego, zamożnego, typowo prowansalskiego Grasse -najpiękniej pachnącego miasta Francji i światowej stolicy perfum. Wizyta w wytwórni perfum. Wyjazd do Cannes - najsławniejszego miasta Riwiery Francuskiej; promenada La Croisette, Pałac Festiwalowy, stary port. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Przejazd trasą widokową wzdłuż wybrzeża na Półwysep Cap Ferrat, słynącego z najwspanialszych rezydencji na całej Riwierze. Zwiedzanie Villa Ephrussi de Rothschild i spacer po 7 egzotycznych ogrodach. Przejazd do Księstwa Monako, jednego z najmniejszych państw w Europie, Zwiedzanie Monako min. Pałac Książęcy z katedrą, w której pochowana jest księżna Grace, Ogrody Egzotyczne oraz Muzeum Oceanograficzne Wizyta w Monte Carlo słynącym ze wspaniałych kasyn i wyścigów Formule 1 ,czas wolny w Ogrodach Japońskich księżnej Grace. Nocny przejazd do Polski

6 dzień
Przyjazd w godzinach popołudniowych.

CENA:

od 1139 PLN/os przy grupie powyżej 55 uczestników
od 1219 PLN/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 1529 PLN/os przy grupie powyżej 30 uczestników

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem
3 noclegi w hotelu **(pokoje 2,3 -osobowe z łazienkami)
3 śniadania
opieka pilota
ubezpieczenie SIGNAL IDUNA
rezerwacje wstępów
wszystkie opłaty drogowe i parkingi
podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:


OPŁAT OBLIGATORYJNYCH
50.00 € opłaty programowej(zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, wjazdy do miast, opłata klimatyczna i administracyjna)
10.00 PLN obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
10.00 PLN obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy

OPŁAT FAKULTATYWNYCH
160.00 PLN dopłata do pakietu 2 obiadokolacji .
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz komunikacji miejskiej.

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny głównych atrakcji (luty 2022):

normalny ulgowy
€14.00 €10.00 Saint Tropez - rejs statkiem
€5.00 €3.00 Saint Tropez - Muzeum Żandarmerii i Kina
€0.00 €0.00 Eze -Fabryka Perfum Fragonard
€18.00 €12.00 Monaco - Oceanarium
€8.00 €4.00 Pałac Grimaldich
€12.00 Monte Carlo - Casino
€13.00 €7.00 Villa Ephrussi

PROGRAMY I OFERTY IMPREZ są naszymi propozycjami. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i możemy stworzyć program "szyty na miarę ". Poza podstawową ofertą proponujemy dodatkowe usługi takie jak: szkolenia biznesowe, szkolenia outdoor, imprezy integracyjne, obiadokolacje w wybranej przez Państwa formie, degustacje lokalnych specjałów, bilety do wybranych atrakcji, standard zakwaterowania dopasowany do potrzeb uczestników ( od standardu turystycznego na każdą kieszeń do luksusowych hoteli Wellness & Spa dla bardzo wymagających ). Na naszych wyjazdach pamiętamy o tym jak ważna oprócz zwiedzania jest integracja, poznawanie atmosfery odwiedzanych miejsc, relaks przy dobrej kawie czy specjałach lokalnej kuchni oraz przyjazna atmosfera.
Oferty wysyłamy bezpłatnie i bez zobowiązań. W razie potrzeby możemy osobiście zaprezentować ofertę w Państwa siedzibie lub naszym biurze.
W wyjątkowych przypadkach w trakcie trwania wycieczki program może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

BILETY WSTĘPU Ceny biletów wstępu podajemy orientacyjnie i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

UBEZPIECZENIE Uczestnicy imprez zagranicznych są ubezpieczeni od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków na podstawie umowy generalnej z firmą ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA (sumy ubezpieczenia: KL 10 000 EUR, KR 6 000 EUR, NNW 7 000 PLN, bagaż 800 PLN). Za dopłatą istnieje możliwość zwiększenia zakresu ubezpieczenia do sumy ubezpieczenia wyższej niż ubezpieczenie podstawowe lub rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o koszty leczenia chorób przewlekłych.

DOKUMENTY UCZESTNIKÓW NA WYCIECZCE W przypadku wyjazdu na wycieczkę zagraniczną każdy uczestnik zobligowany jest do posiadania przy sobie odpowiedniego dokumentu podróży. Dla obywateli UE w obrębie strefy Schengen jest to ważny paszport lub dowód osobisty. Jeśli kraj docelowy lub kraje tranzytowe leżą poza UE niezbędny będzie paszport ważny co najmniej 90 dni od daty powrotu, w niektórych przypadkach również wiza ( np. Białoruś , Rosja). Aktualne informacje należy sprawdzić przed wyjazdem na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych lub w biurze INDEX.

ŁĄCZENIE GRUP Jeżeli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie, proponujemy połączenie z inną grupą. O szczegóły zapytaj w biurze.

REZERWACJI WYCIECZKI można dokonać telefonicznie lub drogą mailową lub osobiście. Dokonanie rezerwacji terminu wycieczki nie stanowi zobowiązania i jest bezpłatne. Dajemy Państwu niezbędny czas do zapoznania się z ofertą i zapisanie zainteresowanych uczestników wyjazdu.