WYCIECZKA DO HOLANDII NA PARADĘ KWIATOWĄ EXPRESS:


RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

2 dzień
W godzinach porannych przyjazd do Keukenhof – najpiękniejszy na świecie wiosenny ogród gdzie na powierzchni 32 hektarów rosną miliony tulipanów i innych kwiatów cebulowych najróżniejszych odmian i kolorów. Udział w Paradzie Kwiatów - zobaczymy platformy samochodowe ozdobione kwiatami m. in. hiacyntami, tulipanami i żonkilami, a towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. W godzinach popołudniowych przejazd do Amsterdamu - Spacer po starym centrum, m. in. Singel (najstarszy kanał) Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Neuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarni. W miarę możliwości czasowych - rejs po Kanałach Amsterdamu. W godzinach późnowieczornych/nocnych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd nocny.

3 dzień
Powrót do kraju.

CENA ZAWIERA:


ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
opiekę pilota
składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

DOPŁATA OBOWIĄZKOWA:


30 EUR/os. płatna u pilota w autokarze (opłata za bilet wstępu do Keukenhof, za zwiedzanie miasta oraz opłaty lokalne i administracyjne)

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE:


Rejs po kanałach Amsterdamu - ok. 18 EUR/os. (płatne u pilota)

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska 13:45 70 PLN
Bolesławiec Bolesławiec-Osła, parking przy KFC - autostrada A4 19:30 -
Chrzanów stacja Shell ul. Trzebińska 14:00 50 PLN
Dąbrowa Górnicza parking przy Auchan, ul. Katowicka 14:00 50 PLN
Gliwice stacja Shell, ul. Rybnicka 159 15:45 20 PLN
Katowice McDonald's ul. Ofiar Katynia 5 k. Praktiker 15:00 20 PLN
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży 13:15 50 PLN
Łódź dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 15:15 50 PLN
Opole McDonald's/Stacja BP, ul. Wrocławska 16:30 20 PLN
Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego 14:00 60 PLN
Rogów Opolski Stacja benz. Lotos, skrzyżowanie DK 45 i A4 16:15 -
Sosnowiec McDonalds's stacja Shell ul. Kresowa 14:15 40 PLN
Tychy stacja benzynowa BP koło Browaru ul. Katowicka 14:15 50 PLN
Warszawa parking PKiN obok Metro Centrum ul. Marszałkowska 12:45 60 PLN
Wrocław parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza 18:30 -
Zabrze stacja benz. ORLEN / Lidl, ul. Wolności 508 15:30 20 PLN
Zgorzelec MOP Żarska Wieś k/Zgorzelca (przy autostradzie A4), stacja BP w kierunku Niemiec 20:15 -

UWAGI:


- Impreza Parada Kwiatów Express to impreza bez noclegu (nocny przejazd, w dzień zwiedzanie i pobyt na paradzie, nocny powrót do kraju)!

- Pilot nie oprowadza po wnętrzach - zwiedzanie ich podczas wyjazdu expresowego odbywa się tylko i wyłącznie w czasie wolnym i na własną rękę.

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych