WYCIECZKA DO AMSTERDAMU NA NOC MUZEÓW EXPRESS:


RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1 dzień - 01.11.
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

2 dzień - 02.11.
Przyjazd do Amsterdamu. Spacer po mieście. Spacer po starym centrum, m.in. Singel (najstarszy kanał) Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Neuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarni. W miarę możliwości czasowych - rejs po Kanałach Amsterdamu. Czas wolny na skorzystanie z atrakcji nocy muzeów. Ponad 50 różnych obiektów otwiera swoje drzwi od 19 do 2 w nocy i organizuje specjalne wydarzenia, warsztaty, koncerty.

3 dzień
Wyjazd w drogę powrotną ok. godz. 03:00 w nocy (noc z 02 na 03.11.). Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:


Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
Przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
Opiekę pilota
składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

DOPŁATA OBLIGATORYJNA:


20 EUR/os. płatna u pilota w autokarze (opłaty administracyjne, opłata za zestaw słuchawkowy lub nagłaśniający, zwiedzanie miasta)

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


Bilet wstępu na noc muzeów - ok. 20 EUR/os. Bilet dostępny w sprzedaży od 05.10.2019 r. na stronie internetowej https://museumnacht.amsterdam/ Nie ma możliwości zakupy biletu na miejscu. Bilet wstępu uczestnicy wykupują we własnym zakresie. Biuro Podróży INDEX nie prowadzi i nie pośredniczy w ich sprzedaży.
Rejs po kanałach Amsterdamu - ok. 18 EUR/os. (płatne u pilota)

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
01-11-2019 03-11-2019 3 dni od   299    199 zł/os LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! WYBIERAM
299    199 zł/os LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! PAX REZERWUJ
MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bolesławiec Bolesławiec-Osła, parking przy KFC - autostrada A4 22:30 -
Dąbrowa Górnicza parking przy Auchan, ul. Katowicka 17:00 50 PLN
Gliwice stacja Shell, ul. Rybnicka 159 18:45 20 PLN
Katowice McDonald's ul. Ofiar Katynia 5 k. Praktiker 18:00 20 PLN
Kraków Dworzec MDA, ul. Bosacka, dolna płyta 16:15 50 PLN
Opole McDonald's/Stacja BP, ul. Wrocławska 19:30 20 PLN
Rogów Opolski Stacja benz. Lotos, skrzyżowanie DK 45 i A4 19:15 -
Sosnowiec McDonalds's stacja Shell ul. Kresowa 17:15 40 PLN
Wrocław parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza 21:30 -
Zabrze stacja benz. ORLEN / Lidl, ul. Wolności 508 18:30 20 PLN
Zgorzelec MOP Żarska Wieś k/Zgorzelca (A4), wyjazd - stacja BP w kierunku Niemiec, powrót - stacja BP w kierunku Wrocławia 22:15 -

UWAGI:


- Impreza Amsterdam + Noc Muzeów Express to impreza bez noclegu (nocny przejazd, w dzień zwiedzanie, nocny powrót do kraju)!

- Pilot nie oprowadza po wnętrzach, zwiedzanie ich podczas wyjazdu expresowego tylko i wyłącznie w czasie wolnym i na własną rękę.

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych