WYCIECZKA DLA FIRM NA SŁOWACJĘ:


Słowacja-Orawa Z punktu widzenia bogactwa przyrody Orawie (Orava) nie brakuje niczego. Mała Fatra (Malá Fatra), Góry Choczańskie (Chočské vrchy) a w szczególności Tatry Zachodnie (Západné Tatry) – Rohacze (Roháče) są rajem do uprawiania turystyki. Orawa leżąca w północno-wschodniej części Słowacji przy granicy państwowej z Polską ma też wiele zabytków architektonicznych, z którymi można się zetknąć prawie w każdej miejscowości. Najcenniejszym jest Zamek Orawski (Oravský hrad) wznoszący się na skale nad rzeką Orawą.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:


1 dzień
Przejazd na słowacką Orawę do Oravskiego Podzamku – poznamy historię oraz ekspozycje muzealne największego i najpiękniejszego zamku na Orawie. W ramach wycieczki krajobrazowej proponujemy przejazd wąskotorową Orawską Kolejką Leśną lub przejazd do Doliny Demianowskiej - najbardziej znanej i najczęściej odwiedzanej doliny Tatr Niskich, o długości 15 km. Dolina jest częścią parku narodowego, w którym oprócz interesujących krajobrazów można podziwiać podziemne piękno jaskiń. Najdłuższy system jaskiń na Słowacji tworzą jaskinie Demianowskie. Przejście jedną z głównych jaskiń tego systemu. Przejazd w okolice Liptowskiego Mikulasza. Zaledwie 4 km od miasta znajduje się Tatralandia− największy słowacki całoroczny kompleks basenów i saun. Pobyt w aquaparku - możliwość korzystania z 14 basenów odkrytych i krytych z wodą termalną, morską i czystą, 6 całorocznych zjeżdżalni, jacuzzi, symulatora surfingu, basenu ze sztuczną falą.
Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

DODATKOWE INFORMACJE:


- Alternatywnie: Park Miniatur Słowacji (Liptovski Jan), Skansen Wsi Orawskiej, Ścieżka w koronach drzew.
- Aktywny wypoczynek i integracja: Paintball; strzelanie z łuku; Mini Golf; Rafting (na torze sportowym lub na rzece), spływy rzeką Wag, Bela, Orawa; jazda kładami (off road); loty spadochronowe w tandemie.
- Jaskinia czynna od maja min. do października- zwiedzanie tradycyjnej trasy zajmuje około 50-60 min. Temperatura powietrza w jaskini waha się od -4°C (jaskinia lodowa) do 7,0 °C.

CENA:


od 95 PLN/os. przy grupie powyżej 45 uczestników
od 105 PLN/os. przy grupie powyżej 40 uczestników
od 130 PLN/os. przy grupie powyżej 30 uczestników

CENA ZAWIERA:


Przejazd autokarem
ubezpieczenie SIGNAL IDUNA
opieka pilota
rezerwacje wstępów
wszystkie opłaty drogowe i parkingi
podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:


OPŁAT FAKULTATYWNYCH
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz komunikacji miejskiej.

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny głównych atrakcji (maj 2020):

normalny ulgowy
€7.00 €3.50 OravskI Podzamok - zamek
€25.00 €10.00 Besenova- Aquapark
€9.00 €4.50 Demianowska Jaskinia Wolności
€8.00 €4.00 Demianowska Jaskinia Lodowa
€4.00 €2.00 Zuberec - Skansen Wsi Orawskiej
€2.00 €2.00 Zestaw słuchawkowy Tour Guide na cały wyjazd