WYCIECZKA DLA GRUP W BESKID ŚLĄSKO-MORAWSKI:


Beskid śląsko – morawski jest to rejon niezwykle interesujący, wabiący swymi pięknymi górami i licznymi zabytkami, pozostający ciągle jeszcze dla większości turystów prawdziwą "terra incognita". To także ziemia, której większą część łączą wielowiekowe związki z Polską.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:


1 dzień
Wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Przejazd w kierunku Czech i miasta Kopřivnica. Zwiedzanie Muzeum Samochodów TATRA. Następnie zwiedzanie Skansenu Kultury Wołoskiej- to drugi najstarszy i zarazem największy skansen w Czechach. Poświęcony jest materialnej kulturze wołoskiej. W 1995 skansen został wpisany na listę narodowych zabytków kultury Republiki Czeskiej. Wjazd na przełęcz Pustevny - Na przełęczy znajduje się kompleks schronisk turystycznych autorstwa Dušana Jurkoviča z końca XIX wieku. Przejazd do miasteczka Stramberk- zwanego polskim Kazimierzem nad Wisłą. Możliwość degustacji Stramberskich Uszy-odmiana pierników w kształcie zwiniętej rurki (trąbki). Czas wolny. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

CENA:


od 80 PLN/os przy grupie powyżej 55 uczestników
od 90 PLN/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 130 PLN/os przy grupie powyżej 30 uczestników

CENA ZAWIERA:


Przejazd autokarem
Opieka pilota/przewodnika
Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

CENA NIE ZAWIERA:


Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny głównych atrakcji (luty 2022):

normalny ulgowy atrakcja uwagi
130.00 Kč 90.00 Kč Kopřivnice - Muzeum Tatry grupy szkolne do 15 lat 50 Kč
100.00 Kč 80.00 Kč Roznov - Skansen zniżka dla młodzieży, dzieci do 15 lat 50 Kč
250.00 Kč 200.00 Kč Pustevny - kolejka zniżka dla dzieci , młodzieży i seniorów pow. 65 lat


PROGRAMY I OFERTY IMPREZ są naszymi propozycjami. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i możemy stworzyć program "szyty na miarę ". Poza podstawową ofertą proponujemy dodatkowe usługi takie jak: szkolenia biznesowe, szkolenia outdoor, imprezy integracyjne, obiadokolacje w wybranej przez Państwa formie, degustacje lokalnych specjałów, bilety do wybranych atrakcji, standard zakwaterowania dopasowany do potrzeb uczestników ( od standardu turystycznego na każdą kieszeń do luksusowych hoteli Wellness & Spa dla bardzo wymagających ). Na naszych wyjazdach pamiętamy o tym jak ważna oprócz zwiedzania jest integracja, poznawanie atmosfery odwiedzanych miejsc, relaks przy dobrej kawie czy specjałach lokalnej kuchni oraz przyjazna atmosfera.
Oferty wysyłamy bezpłatnie i bez zobowiązań. W razie potrzeby możemy osobiście zaprezentować ofertę w Państwa siedzibie lub naszym biurze.
W wyjątkowych przypadkach w trakcie trwania wycieczki program może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

BILETY WSTĘPU Ceny biletów wstępu podajemy orientacyjnie i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

UBEZPIECZENIE Uczestnicy imprez zagranicznych są ubezpieczeni od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków na podstawie umowy generalnej z firmą ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA (sumy ubezpieczenia: KL 10 000 EUR, KR 6 000 EUR, NNW 7 000 PLN, bagaż 800 PLN). Za dopłatą istnieje możliwość zwiększenia zakresu ubezpieczenia do sumy ubezpieczenia wyższej niż ubezpieczenie podstawowe lub rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o koszty leczenia chorób przewlekłych.

DOKUMENTY UCZESTNIKÓW NA WYCIECZCE W przypadku wyjazdu na wycieczkę zagraniczną każdy uczestnik zobligowany jest do posiadania przy sobie odpowiedniego dokumentu podróży. Dla obywateli UE w obrębie strefy Schengen jest to ważny paszport lub dowód osobisty. Jeśli kraj docelowy lub kraje tranzytowe leżą poza UE niezbędny będzie paszport ważny co najmniej 90 dni od daty powrotu, w niektórych przypadkach również wiza ( np. Białoruś , Rosja). Aktualne informacje należy sprawdzić przed wyjazdem na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych lub w biurze INDEX.

ŁĄCZENIE GRUP Jeżeli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie, proponujemy połączenie z inną grupą. O szczegóły zapytaj w biurze.

REZERWACJI WYCIECZKI można dokonać telefonicznie lub drogą mailową lub osobiście. Dokonanie rezerwacji terminu wycieczki nie stanowi zobowiązania i jest bezpłatne. Dajemy Państwu niezbędny czas do zapoznania się z ofertą i zapisanie zainteresowanych uczestników wyjazdu.