WYCIECZKA DLA FIRM NA SŁOWACJĘ:


SŁOWACJA - ORAWA:

To kraina leżąca na granicy Polski i Słowacji. Przeważająca część Orawy znajduje się obecnie w granicach Słowacji, natomiast jej północno-wschodnia część należy do Polski. Głównymi miejscowościami na Słowacji są Dolný Kubín, Trzciana, Námestovo, Twardoszyn, a także ośrodki wypoczynkowe takie jak Zuberec i Orawice.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przejazd do Orawskiego Podzamoku - zwiedzanie jednego z najpiękniejszych średniowiecznych zamków na Słowacji, Skansen Wsi Orawskiej. Obiadokolacja, nocleg.
2 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do miejscowości - Liptowski Mikulasz, zwiedzanie Starówki, kąpielisko termalne Besenova lub Tatralandia, Jaskinia Lodowa, Dymianowska Dolina. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie - Stary Smokowiec, Szczyrbskie Jezioro, wjazd kolejką na Tatrzańską Łomnicę, wędrówka górska z przewodnikiem. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

CENA:

od 429 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 449 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 509 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 nocleg
2 śniadanie, 2 obiadokolacja
Opieka pilota/ przewodnika
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi.

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu - ok. 30 Euro.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.