ZIMOWISKO W PIENINACH:


BON TURYSTYCZNY:


Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym.

Warunkiem jest aby uczestnikiem imprezy było także Państwa dziecko. Szczegóły dostępne są na stornie www.indexpolska.com.pl/pages/polski_bon_turystyczny

ZIMOWISKO Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno dzieci jak i młodzież do wspólnego wyjazdu, w czasie którego możecie coś nowego zobaczyć, poszaleć na śniegu, powygłupiać się na śniegu, doskonalić swoje umiejętności jazdy na byle czym. Uczestniczyć we wspólnej zabawie w doborowym towarzystwie pod opieką doświadczonej kadry.

Krościenko nad Dunajcem Zapraszamy do krainy Janosika nad Dunajcem. Koniecznie trzeba tu zobaczyć zamki w Czorsztynie i Niedzicy. Dla narciarzy do dyspozycji wyciąg krzesełkowy i dośnieżana trasa na stoku Palenicy, dla snowboardzistów - rynna Halfpipe, nowoczesne centrum narciarskie Czorsztyn-Kluszkowce z kolejką linową, 3 wyciągami orczykowymi i 5 trasami narciarskimi a wszystko to na stokach śpiącego wulkanu góry Wdżar.

ZAKWATEROWANIE:


OŚRODEK WCZASOWY KASZTEL położony w Niedzicy, w odl. 200 m zamek, park linowy, miniatur i park rozrywki.. Ośrodek oferuje zakwaterowanie w wygodnych pokojach z łazienkami, telewizją i dostępem do Internetu. Dysponuje 55 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4 osobowych oraz studiach 2-pokojowych. Uczestnicy mogą korzystać z boiska do gry w siatkówkę, piłkę nożną i ręczną. Ośrodek posiada salę do wszelkiego rodzaju spotkań jak również gier, typu bilard, ping pong, piłkarzyki. W okresie zimy, w odleglości 1000 metrów znajduje sie wyciąg narciarski - POLANA SOSNY z kilkoma trasami, szkólka narciarska i wypozyczalnia sprzetu narciarskiego.


Wyżywienie:


6 śniadań , 6 obiadów z podwieczorkiem, 6 kolacji. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy się śniadaniem.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


Co robimy że się nie nudzimy :)

1 dzień
Wyjeżdżamy i przyjeżdżamy. Zajmujemy wygodne pokoje i rozglądamy się po okolicy.

2 dzień
Zjadamy pyszne śniadanie i ruszamy na stok na sanki lub zjeżdżamy na byle czym, a po obiedzie idziemy na spacer do Krościenka. Wieczorem dla chętnych zimowy kulig, czas z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

3 dzień
Przejście na lodowisko i.. zabawa na śniegu. Po południu jesteśmy w naszym ciepłym ośrodku i organizujemy turnieje sportowe, piłkarzyki, ping pong, konkursy.

4 dzień
Po śniadanku jedziemy na ciepluchne baseny termalne, moczymy się ok. 3 godzinki w basenach i szalejemy na zjeżdżalniach. Po obiedzie odsapniemy, a wieczorkiem planujemy wyjście na oświetlony stok. Jedyna okazja żeby poszaleć na sankach pod gwiazdami.

5 dzień
Po śniadaniu ruszamy zobaczyć jeden z najbardziej tajemniczych zamków w Nidzicy i Czorsztynie. Potem na stok, żeby poszaleć na śniegu i na spacer na teren Pienińskiego Parku. Po obiedzie wielka bitwa śnieżna, rzucanie do celu, podchody śnieżne w małych grupach, budowanie igloo. Wieczorkiem zabawa na całego. Muzyka, karaoke i tańce połamańce. Wieczór z gwiazdami.

6 dzień
Rano jak już w zwyczaju mamy wyjście na lodowisko lub pontony śnieżne. Wieczorem czas podziękować i nagrody rozdać....ale żeby nie było nudno to wieczór niespodzianek szykujemy i konkursy rozstrzygamy.

7 dzień
Śniadanko i wyjazd w drogę powrotną....Wracamy do domu.

WIEK UCZESTNIKÓW:


7-18 lat

CENA ZAWIERA:


- przejazd autokarem,
- zakwaterowanie pokoje z łazienkami,
- wyżywienie: 6 śniadań , 6 obiadów z podwieczorkiem, 6 kolacji,
- ubezpieczenie NNW 3000 zł,
- codzienne zajęcia przy stoku,
- konkursy, program według oferty,
- opieka kierownika, kadry pedagogicznej,
- zwiedzanie Pienińskiego Parku
- zwiedzanie zamków w Nidzicy i Czorsztynie

CENA NIE ZAWIERA:


- opłat za nie obowiązkowe korzystanie z atrakcji na stoku w tym: wyciągi, tor saneczkowy, lodowisko pontony śnieżne
- wypożyczenia łyżew,
- dla chętnych, które chcą spróbować jazdy na nartach: wypożyczenie sprzętu narciarskiego (ok. 40 zł) oraz opieka instruktora (ok. 100 zł/godzina),
- kulig 60 zł/os,
- wejście na baseny w Szaflarach +50 zł
- składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
13-02-2022 19-02-2022 7 dni od   1099 zł/os. WYBIERAM
1099 zł/os. PAX REZERWUJ
WYBIERZ DZIEŃ WYJAZDU:


UWAGI:


- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach 2-5 osób w pokoju).

- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia (informacje należy zgłosić nie póżniej niż 7 dni przed wyjazdem).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych

- Na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/warto_wiedziec znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).