Obóz młodzieżowy - Chorwacja - Drvenik - Villa Gojun

transport: Autokar

wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja

od 2610 zł /os. za 11 dni

symbol oferty: OBM-CHO-DRV-GOJ

23.06 - 03.07.2024
11 dni
FIRST MINUTE
Sprzedaż zakończona
01.07 - 11.07.2024
11 dni
Sprzedaż zakończona
09.07 - 19.07.2024
11 dni
Sprzedaż zakończona
17.07 - 27.07.2024
11 dni
Sprzedaż zakończona
25.07 - 04.08.2024
11 dni
FIRST MINUTE
Sprzedaż zakończona
02.08 - 12.08.2024
11 dni
FIRST MINUTE
2970 od 2770 zł/os.
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2670 zł

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W CHORWACJI - DRVENIK:

(Oferta dedykowana dla uczestników w wieku 12-18 lat. Uczestnicy sa podzieleni na grupy)

ZALETY:

- program zajęć Wodna Przygoda,
- ośrodek 450 m od morza,
- boisko na terenie ośrodka,
- basen na terenie ośrodka,

DRVENIK:


DRVENIK – to znaczy Dalmacja, czyli niekończące się plaże, klimat południa i tysiące okazji spędzania wolnego czasu w kawiarenkach, pubach i restauracjach! Riwiera Makarska, na której leży Drvenik, to modny europejski region z krystalicznie czystym morzem, zagajnikami figowymi, migdałowymi i piniowymi. Uroku dodają jej majestatyczne góry Biokovo, wpadające wprost do lazurowego morza.

ZAKWATEROWANIE:


VILLA GOJUN znajduje się ok. 450 m od żwirowej plaży (białe krzemienie). Obiekt posiada funkcjonalnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 -osobowe wyposażone w łazienkę i klimatyzację (możliwe łóżka piętrowe lub łóżka podwójne z ozdzielną pościelą). Większość pokoi posiada balkony i widok w kierunku morza. Na terenie obiektu do dyspozycji gości jest basen odkryty, boisko wielofunkcyjne, internet wifi, jadalnia, taras restauracyjny oraz taras słoneczny przy basenie.

WYŻYWIENIE:


3 posiłki dziennie: śniadanie w postaci szwedzkiego stołu, obiad - pożywna zupa + owoc lub ciastko, kolacja w postaci drugiego dania z bufetem sałatkowym. Woda do posiłków. Turnus rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu + suchy prowiant na droge powrotną.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:


1 DZIEŃ Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.

2 DZIEŃ Przyjazd do pensjonatu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowanie, aklimatyzacja.

3-9 DZIEŃ Program pobytu - realizacja programu Wodna Przygoda (dla chętnych), plażowanie, zajęcia sportowe, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

10 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w kierunku kraju (podczas postojów posiłki płatne we własnym zakresie).

11 DZIEŃ Przejazd przez Czechy lub Słowację. Przyjazd do Polski.

PROGRAM WODNA PRZYGODA:


Rozgrzewka na sucho - rozgrzewka może mieć różny charakter, a także składać się z różnych zestawów ćwiczeń. Instruktorzy przed każdym wejściem do wody prowadzić będą przyjemne ćwiczenia dostosowane do wieku i możliwości uczestników.
Style pływackie i zawody pływackie – nauka i doskonalenie pływania różnymi stylami (w zależności od poziomu zaawansowania): grzbietowy, kraul, klasyczny i motylkowy. W programie również zawody pływackie i nagrody dla najlepszych!

Gry i zabawy w wodzie - oprócz treningu pływania nie zabraknie też dobrej zabawy: piłka wodna, water polo, zdobywanie tratwy, aquaaerobic i inne gry wodne – to wszystko, co pomoże nam w doskonaleniu zdolności motorycznych przy okazji dobrej zabawy.

Nauka nurkowania swobodnego - snorkelingu - podstawy teorii nurkowania, nauka nurkowania w sprzęcie ABC (maska, fajka, płetwy), wydmuchiwanie maski oraz nauka zakładania sprzętu pod wodą, podwodny tor przeszkód, komunikowanie się pod wodą.

Elementy ratownictwa wodnego - sposoby utrzymywania się na powierzchni wody i pozycje w przypadku kurczy mięśni. Podstawy i sposoby holowania w wodzie. Wykonywanie skoków ratunkowych i innych sposobów bezpiecznego wejścia do wody. Pierwsza pomoc niezbędna w ratownictwie wodnym. Symulowane akcje ratunkowe z wykorzystaniem podręcznego sprzętu.

Zajęcia kondycyjne - pływanie, jak każda dyscyplina sportu, wymaga odpowiedniego przygotowania kondycyjnego, dlatego uczestnicy poznają zasady poprawnej rozgrzewki, treningu wydolnościowego, stretchingu (ćwiczeń rozciągających) oraz podstawy stosowania odnowy biologicznej. Dla chętnych również zajęcia z crossfitu i stretchingu.

UWAGA! Warto zabrać własne: maskę, fajkę i płetwy!

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (przykładowe ceny z roku 2023):


Wycieczki fakultatywne są organizowane przy określonej liczbie chętnych na danym turnusie na miejscu.

DUBROWNIK - miasto białych marmurów, czyli sławna „Perła Adriatyku”, jest jednym z najpiękniejszych miast w Chorwacji. To jedna z najlepiej zachowanych twierdz kupieckich średniowiecza. Dubrownik do dnia dzisiejszego jest unikalnym zabytkiem architektury, który został wpisany na listę zabytków UNESCO, a na dodatek kręcono tu znany serial „Gra o tron”. Cena - ok. 55 euro/os.

SPLIT I OMIŚ w Splicie, wpisanym na listę UNESCO, zobaczycie m.in. Pałac Dioklecjana, Świątynie Jowisza, Katedrę św. Dujmy. Omiś to dawne gniazdo pirackie, pełne uroku, przepięknie położone miasteczko w ujściu rzeki Cetiny. Cena - ok. 40 euro/os.

RAFTING NA RZECE CETINA niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji! Rafting podniesie Ci adrenalinę odpowiednio wysoko, a potem opowieściom nie będzie końca. Spływ nie wymaga wcześniejszego przygotowania, uczestnicy mają kaski, kapoki. Nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony skiper. Z własnego wyposażenia potrzebne są buty do wody. Cena - ok. 45 euro/os.

REJS PROMEM NA WYSPĘ KORCULA – wyspa podróżnika Marco Polo przyciąga wszystkich, których interesuje przyroda, piękne plaże i niesamowite widoki! Na wyspie zwiedzicie miasto Korcula, nazywane kiedyś „murowanym miastem”. Cena - ok. 35 euro/os.


Podobne oferty
  • Chorwacja > Makarska
  • Transport: Autokar
  • Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
  • Długość: 12 dni
od 2990 zł/os.
Obóz młodzieżowy - Chorwacja - Pag - Index
  • Chorwacja > Pag
  • Transport: Autokar
  • Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
  • Długość: 10 / 12 dni
od 2610
2310 zł/os.