OBÓZ MŁODZIEŻOWY - RUNOWO - PAINTBAL ARROW TAG XXL:


Jedyny tego typu obóz Paintballowy z takimi atrakcjami obóz (14-17 lat). Paintball na wysokich obrotach. Treningi rebellowe, wyprawy polowe, szkolenia sportowe na profesjonalnym polu paintballowym, Speedball, różne scenariusze i rodzaje Paintballa. Jedyny w Polsce obóz z Arrow TAG. Poczuj dreszczyk emocji !!!

MIEJSCOWOŚĆ - RUNOWO:


Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, iż każdy kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

HOLIDAY CAMP:


Ośrodek kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII - wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym położony jest na 5 – hektarach na skraju Rezerwatu Przyrody Grodzisko Runowo.
Młodzież może korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „Runowskiej Plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, toru paintballowego, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, drewnianych domków, pola namiotowego oraz kompleksu jeździeckiego.

PROGRAM:


Paintball nie jedno ma imię. Poznasz różne odmiany tego sportu, spotkasz się z zawodowcami i zbudujesz własny tor przeszkód. Przeżyjesz zapierające dech w piersiach gry ze scenariuszami a wszystko to pod okiem profesjonalnych sędziów paintballowych federacji EPBF sędziujących turnieje MillenniUM Series w Saint Tropez, Maladze, Londynie i Paryżu, graczy paintballowych czołowych polskich drużyn speedballowych Impress Gdynia i Warsaw United, organizatorów posiadających doświadczenie w organizacji ogólnopolskich scenariuszy paintballowych oraz Poligon Delta

W PROGRAMIE:


- Paintball – od BHP po historię współczesnych Kowboi, czyli wszystko co musisz wiedzieć i o co chcesz się zapytać. Ponad 1000 kul na osobę
- Poznaj rodzaje paintballa: militarny / sportowy / rekreacyjny, przykładowe markery od środka pojedyncze, elektro, pompki, splatmastery.
- Stwórz własny poligon do speedballa, zaplanuj, zbuduj i walcz…
- 5 gier scenariuszowych na 2 polach i wiele więcej.
- udział w zajęciach z ARROW TAG. Jest to najnowsza forma sportowej rywalizacji. Bezpieczna gra polega na strzelaniu z łuku o zmniejszonej sile naciągu, specjalnymi strzałami zakończonymi miękką pianką spienioną, dzięki czemu tor lotu strzały nie zmienia się. Trafienie jest bezbolesne, uderzenie można porównać do uderzenia miękką piłką, dzięki czemu nie pozostawia żadnych śladów po trafieniu. Gra jest przeznaczona dla każdej grupy wiekowej. Podczas gry każdy z uczestników otrzymuje łuk, maskę ochronną oraz ochraniacz przedramienia.

DODATKOWO W PROGRAMIE:


- Wyjścia nad jezioro z ratownikiem, zajęcia wspinaczkowe na mostach linowych i ściankach,
- Wyprawy do lasu, zajęcia z taktyki, zajęcia animacyjne i integracyjne,
- Podczas obozu grupa będzie miała zajęcia na terenie ośrodka jak i na Polu Paintballowym Poligon Delta.

WIEK UCZESTNIKÓW:


14 - 17 lat

ŚWIADCZENIA:


1. Wyżywienie - Jedzenie podawane w klimatyzowanej sali jadalnej. Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską obejmuje cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz suchy prowiant na drogę (opcja z transportem)
2. Noclegi w namiotach - Namioty są 6 osobowe - typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajduje się miejsce na ognisko umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Murowane sanitariaty znajdują się 80 m od obozowiska. Cały teren obozowiska jest oświetlony z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.
3. Opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy survivalu oraz zajęć tematycznych; Całodobowo opieka medyczna - pielęgniarka lub ratownik medyczny w ośrodku, ratownik na kąpielisku;
4. Ubezpieczenie NNW PZU do 10 tyś zł
5. Jednodniowa wycieczka nad morze do Łeby z plażowaniem i zwiedzaniem Lęborka
6. Dyskoteki animacyjne , ogniska i grille;
7. Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne; w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju";
8. Możliwość prania odzieży.

FAKULTETY:


Dodatkowe zajęcia realizowane w formie zorganizowanej realizowane przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku.
- Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika – koszt 160 zł.
- Wypożyczenie na cały obóz atestowanej kamizelki ochronnej - koszt 50 zł
- PaintballTeam - obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej - różne stopnie trudności - koszt 220 zł

Wyjazd
Wyjazd Powrót Cena Uwagi Wariant
12-08-2018 23-08-2018 od   1500 zł/os WYBIERAM
1500 zł/os PAX REZERWUJ
MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Dojazd własny -
Katowice McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków) 06:0 190 PLN
Kielce Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan. 05:00 190 PLN
Lublin Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR 05:00 190 PLN
Łódź Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc. Lub PKP 10:15 160 PLN
Opole A4 parking Prószków 07:00 190 PLN
Poznań Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds. lub PKP 12:30 160 PLN
Radom McDonald przy LUKOIL ul. Wernera. 06:30 190 PLN
Toruń MOP „Nowa Wieś”, 3 km przed węzłem Toruń/Lubicz, tuż za bramkami opłat (kierunek na Gdańsk). 13:00 160 PLN
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. 08:00 180 PLN
Wrocław McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63. lub PKP 08:00 190 PLN

POTRZEBNE WYPOSAŻENIE UCZESTNIKA KOLONII:


- karta kolonijna, podpisana zgoda rodziców na zajęcia;
- aktualna legitymacja szkolna (opcja z transportem);
- strój kąpielowy;
- kurtka nieprzemakalna, czapka;
- przybory toaletowe, latarka;
- karimata, śpiwór, poduszka – jasiek;
- wygodne ubranie 2 - 3 komplety;
- wygodne buty na zmianę - obuwie trekkingowe za kostkę, trampki, klapki;
- stare ubranie do wyrzucenia po zajęciach np. dresy itp.

TRANSPORT:


- Transport zorganizowany wspólnie z B.T Cogito; za dopłatą, może odbywać się busami, autobusami rejsowymi, lub PKP przy minimum 6 uczestnikach z danego miejsca. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, terminu wyjazdu, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Szczegóły transportu drogą kolejową, zostaną podane na 3 dni przed wyjazdem.
Na stacjach pośrednich koloniści dosiadają się do grup i konwojentów. Informacje szczegółowe o miejscach w wagonach, konwojentach i godzinie wyjazdu podane zostaną na 7 dni przed wyjazdem na stronie organizatora.

Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach z danego kierunku. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd autokaroów do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.

Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z
koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.

UWAGI:


- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- KARTA KWALIFIKACYJNA (oryginał) musi być dostarczona do biura max. do 2 tygodni przed wyjazdem, aby uczestnik mógł wyjechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

- Proponujemy zabrać z sobą ok. 100 zł kieszonkowego na własne potrzeby - pieniądze można zdeponować u wychowawców.

- Adres i numer telefonu do ośrodka rozdawane będą na zbiórce w dniu wyjazdu

- Podane miejsca zbiórek i wyjazdów zależeć będą od ilości chętnych oraz sprzedaży na poszczególnych turnusach. Prosimy o kontakt z biurem, w celu potwierdzenia dokładnego miejsca i godziny na 2 dni przed wyjazdem.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić w momencie rezerwacji imprezy (wybierając dopłatę Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna).

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta, w celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/uwagi_dla_podroznych

- Na stronie www.indexpolska.com.pl/warto_wiedziec znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).