ZIMOWE WCZASY WŁOCHY VAL DI SOLE PEJO:


Madonna di Campiglio - jeden z najbardziej znanych i ekskluzywnych kurortów narciarskich świata. Miejsce z jednej strony urzeka przepychem, ekskluzywnymi sklepami i restauracjami, z drugiej zaś przyciąga życiem nocnym i znanymi w całych Włoszech pubami i dyskotekami. Madonna di Campiglio to jednak przede wszystkim idealne miejsce dla narciarzy: Madonna łączy się siecią wyciągów z Marillevą i Folgaridą tworząc olbrzymi region narciarski, znajduje się tutaj także kilka słynnych tras jak: najdłuższa trasa Groste - 7 km, najtrudniejsza trasa Spinale Direttissima - 1,9 km, różnica poziomów 600 m oraz trasa Pucharu Świata 3-Tre.

Pinzolo - ta dynamicznie rozwijająca się stacja zadowoli nie tylko początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy ale także miłośników wypraw narciarskich wśród pięknych widoków oraz rodziny z dziećmi, dla których przygotowano park zabaw Pratomatto. Działa tu snowpark "Brentapark". Łącznie w Pinzolo jest ponad 35 km tras - to doskonałe miejsce aby odpocząć od gwaru Madonny i zakosztować narciarstwa wśród dzikiej przyrody.

Marilleva-Folgarida - nowoczesna i świetnie przygotowana stacja narciarska oferująca szeroki wybór doskonale przygotowanych tras narciarskich. Znajduje się tutaj wiele propozycji dla początkujących narciarzy, sporo widokowych i długich nartostrad oraz kilka naprawdę wymagających czarnych tras, nic więc dziwnego iż to właśnie Marilleva-Folgarida jest jedną z najbardziej znanych stacji regionu,

Tonale - położone na wysokości blisko 2000 m n.p.m. miasteczko to prawdziwy raj dla narciarzy i miłośników życia nocnego. Z samego Tonale rozpoczynają się trasy o łącznej długości 60 km, można tu także szusować po lodowcu Presena na ponad 3000 m n.p.m. Tutejsze trasy zadowolą z pewnością wszystkich narciarzy od zupełnie początkujących po zaawansowanych

Pejo Fonti miejscowość położona 1400 m n.p.m. dosłownie zawieszona w górach, wraz z otaczającymi ją szczytami stwarza wręcz bajkową scenerię. Nowością w sezonie 2010/2011 jest otwarta w tym sezonie po raz pierwszy kolejka górska z Pejo Tarlenta na Ortles Cevedale, której górna stacja znajduje się ponad 3000 m n.p.m. i z której rozpoczyna się obfitująca we wspaniałe widoki 8 km nartostrada, trasy narciarskie jakie oferuje Pejo to głównie długie i widokowe zjazdy, świetnie dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy ale i zaawansowani nie będą się tu nudzili.

Terminy Free Ski

- Skipass w cenie wyjazdu w terminach oznaczonych jako Free Ski w cenie Skipass 6 dni Pejo.

- W terminach ze skipassem Pejo 6 dni istnieje możliwość zamiany skipassu za dopłatą na skipass:

- 01.12 - 22.12.18: dopłata do skipassu 6 dni Superskirama: 160 zł / osobę
- 23.12.18 - 9.04.19: dopłata do skipassu 3 dni Pejo + 3 dni Superskirama: 330 zł / osobę
- Do stacji narciarskich zapewniamy Państwu transfery autokarem zgodnie z rozkładem 2 dni Tonale, 2 dni Madonna di Campiglio, 2 dni Marilleva-Folgarida. Dodatkowo do Marillevy z Pejo kursują bezpłatne ski-busy.

Hotel Zanella *** - Położony w Pejo Fonti - niewielkim alpejskim uzdrowisku, pełnym sklepików, pizzerii, regionalnych restauracyjek i barów a przede wszystkim typowej alpejskiej atmosfery. Miasteczko to położone jest w centralnej części Val di Sole co sprawia iż są idealnym miejscem wypadowym do największych ośrodków narciarskich w tym regionie Marilleva Folgarida, Madonna di Campiglio czy Tonale, dodatkową zaletą tego miejsca jest uzdrowiskowy kompleks termalny z basenem i sauną (200m od hotelu) oraz fakt iż z Pejo Fonti rozpoczynają się trasy narciarskie na ponad 3000 m (gondola 400 m od hotelu). Hotel oddaje do Państwa dyspozycji pokoje dwu osobowe z możliwością dwóch dostawek posiadające telewizję satelitarną, łazienkę z wc, telefon. W hotelu znajduje się również restauracja gdzie skosztować można specjałów miejscowej kuchni, bar oraz narciarnia. Dodatkowo w hotelu można korzystać bezpłatnie z WiFi.
Wyżywienie: Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje dwudaniowe (dwa zestawy do wyboru), bar sałatkowy. W trakcie każdego turnusu odbywa się również regionalna kolacja przy świecach.

Ramowy program imprezy:


1 dzień - Wyjazd z Polski (zobacz rozkład jazdy), przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch
2 dzień - Przyjazd do Hotelu, zakwaterowanie od godziny 14.00
3-8 dzień - BIAŁE SZALEŃSTWO !!!
9 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd przez Włochy, Austrię w kierunku Czech
10 dzień - Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

CENA ZAWIERA:


- transport lux autokarem
- transfery do wyciągów wg programu
- zakwaterowanie
- opiekę pilota - rezydenta
- ubezpieczenie KL (25.000 Euro), NNW (10.000 zł), bagaż 800 zł. Opcja sporty zimowe

CENA NIE ZAWIERA:


- taksy klimatycznej
- napojów do obiadokolacji

Uwaga
- do wszystkich typów ski-passów w Val di Sole wymagana jest kaucja zwrotna za ski-pass 5 Euro

Zniżki / dopłaty

- dzieci do 2 lat (bez świadczeń) - bezpłatnie
- dzieci do 8 lat jako 3 osoba w pokoju: opłata 720 złotych
- dzieci do 16 lat jako 3 osoba w pokoju: zniżka 200-500 zł*
- pokój 1 osobowy: dopłata 320 zł

* Uwaga: jeżeli podane są przedziały wysokości zniżek oznacza to iż dopłaty różnią się w zależności od terminu.

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała zatoczka WPK (Dolna płyta PKS) 21:40 -
Cieszyn Stacja Orlen ul. Graniczna 22:00 -
Częstochowa Mc Donald ul. Drogowców 1 18:15 -
Katowice ul. Mickiewicza 23-27, parking strzeżony 20:30 -
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży 19:00 -
Łódź dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 16:00 -
Opole "Biedronka" ul. Dubois 18:00 -
Piotrków Trybunalski ul. POW(między PKP a PKS) 17:00 -
Warszawa Dworzec Zachodni stanowisko 10 12:00 -
Wrocław Parking pod wzgórzem Andersa 16:00 -

INFORMACJE DODATKOWE:


- Uwaga! Przewóz bagażu - 1 para nart lub snowboard (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego (max. 20 kg).

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl

- Zalecamy zabrać kartę ubezpieczeniową EKUZ

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych