ZIMOWE WCZASY W ALPACH:


VAL DI FIEMME:


Val di Fiemme dolina leżąca na styku Tyrolu Płd. i Trydentu, zwana jest również "bramą Dolomitów". Do zespołu terenów narciarskich należy pięć stacji: Ski Center Latemar, Alpe Ceramis (Cavalese), Bellamonte-Alpe Lusia, Passo Lavaze, Passo Rolle, oraz Predazzo i Ziano. Łącznie ponad 100 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, obsługiwanych przez ponad 50 wyciągów.

Karnet Narciarsk wliczony w cenę Proponujemy tutaj karnet narciarski Val di Fiemme - Obereggen, pozwalający na szusowanie po trasach całej doliny. Dla klientów wykupujących dojazd autokarem lub lotniczy zapewniamy transfery: 2x Predazzo (lub Sella Ronda - dla chętnych - wymaga dopłaty do skipassu) i 2 x Alpe Lusia, 2 x Alpe Cermis.

ZAKWATEROWANIE:


Hotel Regina Delle Dolomiti *** Sympatyczny i przytulny hotel położony w miejscowości Panchia, pomiędzy Cavalese a Predazzo a to wręcz wymarzona pozycja aby korzystać ze stoków całej Val di Fiemme, 5 km stąd rozpoczynają się stoki Alpe Cermis a 7 km Ski Center Latemar, do wszystkich stacji w Val di Fiemme można stąd dotrzeć skibusem. Hotel ten szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi oraz osobom poszukującym dobrego hotelu z welness i basenem w niskiej cenie. Hotel Regina delle Dolomiti *** oddaje do Państwa dyspozycji elegancką restaurację serwującą zarówno dania kuchni włoskiej jak i regionalne specjały, recepcję, lobby bar oraz dużą strefę welness w której znajduje się basen, whirlpool, łaźnia turecka i fińska i siłownia. Pokoje hotelu Regina delle Dolomiti wykończono w alpejskim stylu, wyposażone są w łazienkę, telewizję satelitarną, sejf i suszarkę.

Wyżywienie Hotelowa restauracja serwuje zarówno dania kuchni włoskiej jak i typowe dla regionu Trento dania. Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje dwudaniowe (dwa zestawy do wyboru), bar sałatkowy.

CENA ZAWIERA:


- transport lux autokarem
- transfery do wyciągów wg programu
- zakwaterowanie
- wyżywienie - śniadania, obiadokolacje
- opiekę pilota - rezydenta
- ubezpieczenie KL (15.000 Euro), NNW (5000 zł)
- korzystanie z basenu, sauny

CENA NIE ZAWIERA:


- napojów do obiadokolacji
- taksy klimatycznej

Zniżki / dopłaty

- dzieci do 2 roku (bez świadczeń) - bezpłatnie
- dzieci do 4 lat jako 3,4 osoba w pokoju: opłata ok 750 zł
- dzieci do 12 lat jako 3,4 osoba w pokoju: zniżka do 50%
- pokój 1 osobowy: dopłata ok 960 zł

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała zatoczka WPK (Dolna płyta PKS) 21:40 -
Cieszyn Stacja Orlen ul. Graniczna 22:00 -
Częstochowa Mc Donald ul. Drogowców 1 18:15 -
Katowice ul. Mickiewicza 23-27, parking strzeżony 20:30 -
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży 19:00 -
Łódź dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 16:00 -
Opole "Biedronka" ul. Dubois 18:00 -
Piotrków Trybunalski ul. POW(między PKP a PKS) 17:00 -
Warszawa Dworzec Zachodni stanowisko 10 12:00 -
Wrocław Parking pod wzgórzem Andersa 16:00 -

INFORMACJE DODATKOWE:


- Uwaga! Przewóz bagażu - 1 para nart lub snowboard (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego (max. 20 kg).

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl

- Zalecamy zabrać kartę ubezpieczeniową EKUZ

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych