NARCIARSKIE WCZASY W BORMIO:


Do Bormio, ze względu na poziom trudności tras zjazdowych zapraszamy osoby, które samodzielnie i w stopniu dobrym potrafią jeździć na nartach lub snowboardzie. Nad bezpieczeństwem zjazdów czuwa kadra pedagogiczna z bardzo dobrą umiejętnością jazdy.

Bormio to przede wszystkim znana z mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim góra Cima Bianca na której szusować można aż do ponad 3.000 m n.p.m. - stacja ta posiada 20 km tras czarnych, 30 km tras czerwonych, 10 km tras niebieskich oraz 10 km tras biegowych. Różnorodność zjazdów począwszy od łatwych, przez średnio trudne aż po trasy pucharowe dla zaawansowanych narciarzy sprawia iż jest to jedno z najbardziej poszukiwanych miejsc wypoczynku wśród narciarzy z całej Europy. Poza znaną stacją narciarską Bormio to także miasto idealne dla turystów. Znajdziecie tutaj dużo sklepów, restauracji, barów, dyskotek i wszelkiej infrastruktury potrzebnej do wypoczynku i rozrywki. W Bormio znajdują się także słynne w świecie kompleksy basenów termalnych oraz pijalnie wód mineralnych.

ZAKWATEROWANIE:


Hotel Belvedere położony na obrzeżach miasta Bormio, 1 km od centrum. Ok. 100 m od obiektu znajduje się przystanek skibusu (regularne połączenia z Livigno, Bormio, Isolaccia, S. Caterina Valfurva, S. Colombano). Pokoje jedno-, dwu-, trzy-, czteroosobowe (z możliwością dostawki), czyste, wygodnie urządzone, z łazienką (WC, prysznic). Wyposażenie: TV Sat, telefon, balkon. Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar, salon wypoczynkowy z telewizorem, przechowalnia sprzętu narciarskiego, depozyt na narty i buty narciarskie, winda, garaż, parking, WI-FI.

WYŻYWIENIE:


Bogate śniadania w formie bufetu serwowane w hotelowej sali śniadaniowej, oraz smaczne obiadokolacje – 3 daniowe wraz z deserem i wodą.

CENA ZAWIERA:


- transport autokarem LUX,
- 7 noclegów w pok 2, 3, 4 os
- 7 śniadań, 7 obiadokolacji, woda do kolacji,
- ubezpieczenie KL i NNW SKI,
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:


- karnetów narciarskich,
- wypożyczenia sprzętu narciarskiego,
- napoi (poza wodą) do obiadokolacji,
- obowiązkowej taxy klimatycznej od osoby powyżej 10 lat - 7 euro

SKIPASS:


Ceny karnetu Bormio e Valli 6 dni (możliwość jazdy po trasach Bormio, Valdidentro/San Colombano/Isolacia, Santa Caterina Valfurva) 130 km tras.

Termi PROMO od początku sezonu do 18.12.2015 i od 02.04.2016 do końca sezonu
Dorosły - 134,50 Euro
Junior/Senior - 93,50 Euro

Termin Wysoki Sezon 26.12.2015 – 08.01.2016 i 30.01 – 01.04.2016
Dorosły - 208 Euro
Junior/Senior - 145 Euro

Termin Niski Sezon 19.12 – 25.12.2015 i 09.01 – 29.01.2016
Dorosły - 169 Euro
Junior/Senior - 119 Euro

Junior – ur. w latach 2000 – 2007, Senior – ur. przed 1951

Zniżki/Dopłaty

- dopłata do pok. 1 os. 400 zł/os./tydz.,
- opłata turystyczna Gmina Bormio (płatna na miejscu)
- dziecko w pokoju rodziców 2-12 lat zniżka 25%
- 3 osoba w pokoju - zniżka 10%

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała zatoczka WPK (Dolna płyta PKS) 21:40 -
Cieszyn Stacja Orlen ul. Graniczna 22:00 -
Częstochowa Mc Donald ul. Drogowców 1 18:15 -
Katowice ul. Mickiewicza 23-27, parking strzeżony 20:30 -
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży 19:00 -
Łódź dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 16:00 -
Opole "Biedronka" ul. Dubois 18:00 -
Piotrków Trybunalski ul. POW(między PKP a PKS) 17:00 -
Warszawa Dworzec Zachodni stanowisko 10 12:00 -
Wrocław Parking pod wzgórzem Andersa 16:00 -

INFORMACJE DODATKOWE:


- Uwaga! Przewóz bagażu - 1 para nart lub snowboard (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego (max. 20 kg).

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl

- Zalecamy zabrać kartę ubezpieczeniową EKUZ

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych