WCZASY ZIMOWE SŁOWENIA VOGEL SKI

VOGEL SKI CENTER położony jest w sercu chronionego Parku Narodowego Triglav. Kolejka startuje z doliny, blisko jeziora Bohinj i zabiera narciarzy do miejsca z którego rozciąga się panorama szczytów Parku Triglav i Alp Kamnickich. Sezon narciarski na Voglu trwa od grudnia do połowy kwietnia a wysokogórskie krajobrazy i wspaniałe widoki dodają ośrodkowi szczególnego uroku, a trasy narciarskie dzięki swojemu zróżnicowaniu zadowolą zarówno początkujących jak i wytrawnych narciarzy. Vogel jest jednym z niewielu ośrodków narciarskich gdzie możliwa jest jazda na naturalnym śniegu aż do połowy kwietnia. Dla najmłodszych przygotowano park dziecięcy z dwoma dedykowanymi dla nich trasami i karuzelę na nartach, z której mogą korzystać zwłaszcza ci, którzy na nartach stoją po raz pierwszy.

Krvavec - widokowy ośrodek narciarski położony zaledwie 25km od stolicy Słowenii Ljubliany dysponuje 30 km świetnie przygotowanych tras narciarskich oraz bogatym zapleczem gastronomicznym i rozrywkowym. Narciarstwo można tu uprawiać aż przez 100 dni w roku dzięki specyficznemu mikroklimatowi, ośrodek dysponuje zarówno trasami do nauki jazdy czy idealnym dla rodzin czy miłośników relaksu długimi widokowymi trasami, snowboardziści znajdą tutaj snow-park a zaawansowani narciarze zadowoleni będą z 7 km wymagających tras, na jednej z których można skorzystać z Audi Quattro ski testu (2 Euro) z pomiarem czasu i prędkości na specjalnie przygotowanej trasie.

Skipass w cenie 6 dniowy wliczony w cenę, obejmuje 6 dni korzystania ze stacji narciarskiej Vogel, po jednym z tych dni można również wykorzystać w Krvavec i Kransjka Gora (Kaucja zwrotna za skipass 5 Euro

Transfery do wyciągów dla osób korzystających z transportu autokarowego zapewniamy transfery do wyciągów 3 x Vogel, 1x Kravvec, 1x Kranska Gora, 1x 3Landereck.

Hotel Jezero **** To jeden z najlepszych hoteli w regionie, komfortowy czterogwiazdkowy obiekt położony jest nad brzegiem jeziora Bohinj w wyjštkowo widokowym miejscu, zaledwie 4 km od gondoli na Vogel. Hotel ten oddaje do Państwa dyspozycji 71 pokoi oraz 7 pokoi suite składających się z dwóch pomieszczeń i będących idealnymi dla rodzin z dziećmi, każdy z nich elegancko urzšdzono i wyposażono w balkon, telewizję, minibar, sejf i łazienkę z prysznicem i suszarkš. W hotelu znajdują się też 2 restauracje (Vrtovin z widokowym tarasem oraz Zlatovčica, serwujšce dania kuchni międzynarodowej oraz słoweńskie specjały regionalne) , lobby bar, sala konferencyjna a także narciarnia. W hotelu można też korzystać z internetu WiFi, zaś po dniu narciarskiego szaleństwa zrelaksować się w hotelowym krytym basenie czy skorzystać z sauny (płatna dodatkowo 10Eu/os).

Wyżywienie śniadania i obiadokolacje. śniadania serwowane sa w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacje są dwudaniowe z deserem, do kolacji hotel serwuje bezpłatnie napoje (wino, woda, piwo, soki).

CENA ZAWIERA:


- transport lux autokarem
- zakwaterowanie
- wyżywienie śniadania, obiadokolacje
- opiekę pilota - rezydenta
- skipass 6 dni Vogel (w tym 1 dzień Krvavec i 1 dzień Kranjska Gora)
- ubezpieczenie KL (25.000 Euro), NNW (10.000 zł), bagaż 800 zł. Opcja sporty zimowe
- korzystanie z basenu

CENA NIE ZAWIERA:


- taksy klimatycznej
- obiadokolacji innych niż w ofercie
- w terminie sylwestrowym kolacja sylwestrowa płata oddzielnie 55 euro
- napojów do obiadokolacji innych niż w ofercie

Zniżki / dopłaty

- dzieci do 2 lat (bez świadczeń) - bezpłatnie
- dzieci do 6 lat jako 3,4 osoba w pokoju: opłata 720 zł
- dzieci do 14 lat jako 3,4 osoba w pokoju: zniżka 230 zł
- pokój 1 osobowy - dopłata 300 zł

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała zatoczka WPK (Dolna płyta PKS) 21:40 -
Cieszyn Stacja Orlen ul. Graniczna 22:00 -
Częstochowa Mc Donald ul. Drogowców 1 18:15 -
Katowice ul. Mickiewicza 23-27, parking strzeżony 20:30 -
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży 19:00 -
Łódź dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 16:00 -
Opole "Biedronka" ul. Dubois 18:00 -
Piotrków Trybunalski ul. POW(między PKP a PKS) 17:00 -
Warszawa Dworzec Zachodni stanowisko 10 12:00 -
Wrocław Parking pod wzgórzem Andersa 16:00 -

INFORMACJE DODATKOWE:


- Uwaga! Przewóz bagażu - 1 para nart lub snowboard (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego (max. 20 kg). Nadbagaż płatny 50 zł/szt.

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl

- Zalecamy zabrać kartę ubezpieczeniową EKUZ

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych