WYCIECZKA SZKOLNA AKTYWNA - PRZYGODA MILITARNA - 2 DNI:


Zajęcia odbywają się na Jurze Krakowsko-Czestochowskiej. Zapewniamy obsługę doświadczonych instruktorów, przygotowanie terenu i stanowisk oraz niezbędny atestowany sprzęt. Proponujemy zabawę w wojsko, której celem jest przybliżenie pracy oraz zadań które wykonują żołnierze. Zajęcia będą dostosowane odpowiednio do wieku uczestników. Wycieczka oparta jest na zajęciach z samoobrony, z zakresu musztry, wspinaczki skalnej, podstaw strzelectwa, technik rzutu granatem i innych. Wszystko to prowadzone jest z humorem, ale również z dyscypliną. Po zajęciach wszyscy otrzymują dyplomy, a dla najlepszych – nagrody.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:


1 dzień
Wyjazd ok. 8.00. Blok "przygotowanie do zwiadu" - maskowanie, opanujemy technikę cichych korków, nauczymy się języka sygnałów używanego przez formacje antyterrorystyczne, znajdziemy miejsce na kryjówkę i zbudujemy schronienie. Blok survivalowy - gry strategiczne - oparta na kanwie podchodów "zające i wilki" oraz typowo drużynowa bitwa o "flagi". Blok zadań nocnych - wyprawa w ciemności w poszukiwaniu ukrytej bazy z wykorzystaniem zdobytych wcześniej umiejętności oraz nauką technik przetrwania. Nocleg w pensjonacie.

2 dzień
Przedpołudniowy strategiczny blok militarny - ćwiczenia strzeleckie przy użyciu różnych rodzajów broni - wiatrówki, repliki ASG (M4, M16, G36, AK47), łuk klasyczny, dmuchawki. Zajęcia na strzelnicy dynamicznej ASG. Miniturniej strzelecki ASG. Powrót ok. 16.00.

CENA:


od 250 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 260 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 295 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:


noclegi w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami
przejazd autokarem
miejsca gratis dla opiekunów (1 na 15 uczestników)
opieka pilota/przewodnika
opieka instruktora
wyżywienie (3 posiłki - śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
koszty realizacji programu
przygotowanie terenu i stanowisk, atestowany sprzęt
dyplomy dla wszystkich uczestników, nagrody dla najlepszych
wszystkie opłaty drogowe i parkingi
podatek VAT

UWAGI:


Instruktor, przygotowanie terenu i stanowisk, atestowany sprzęt, dyplomy dla wszystkich uczestników, nagrody dla najlepszych w cenie.

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.