WYCIECZKA TRÓJMIASTO + TORUŃ + MALBORK:


RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1 DZIEŃ
Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przyjazd do Torunia - miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie - Brama Klasztorna, Krzywa Wieża, Łuk Cezara, Kościól Mariacki, Rynek Staromiejski, Ratusz, Kamienica pod Złotą Gwiazdą, Dwór Artusa
Piernikowa Aleja Gwiazd z tabliczkami w kształcie toruńskich pierników „katarzynek”, z autografami wybitnych postaci związanych z miastem, pomnik Kopernika, Flisak, Katedra świętych Janów, Dom Mikołaja Kopernika, który przez wielu historyków uznawana jest za miejsce narodzin Mikołaja Kopernika, Brama Mostowa, mury miejskie – pozostałości obwarowań średniowiecznych. Przejazd w kierunku Mierzei Wiślanej. Zakwaterowanie, nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Gdyni – miasta wchodzącego w skład Trójmiasta. Zwiedzanie - skwer Kościuszki – reprezentacyjna ulica, a zarazem punkt centralny Gdyni, Port Gdyński - ORP Błyskawica - polski niszczyciel, który uczestniczył w działaniach II wojny światowej, Dar Pomorza – trzymasztowy żaglowiec szkolny, Akwarium Gdyńskie. Przejazd do Sopotu, nadmorskiego kurortu i uzdrowiska ulica Monte Cassino. Molo w Sopocie – najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim. Nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Gdańska, urokliwego miasta z licznymi zabytkami architektury. Zwiedzanie - Spacer po Starówce - Przedbramie ul. Długiej, Wielka Zbrojownia, Długi Targ, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, zabytkowe kamieniczki, Ratusz Głównego miasta, Kościół Mariacki, Żuraw Gdański – charakterystyczny dla Gdańska dźwig portowy i jedna z bram wodnych wpisany do rejestru zabytków. Przejazd na Westerplatte, zwiedzanie miejsca będącego ważnym symbolem wybuchu II wojny światowej. Nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Malborka. Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego – wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, lub spacer po Malbroku - miasto, które promuje turystykę poprzez zabytki będące atrakcją miasta. Jego położenie, na drodze wodnej umożliwia korzystanie z rejsów spacerowych statkiem i tramwajem wodnym. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych/nocnych.

OFERTA DLA SINGLI:


Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (DOK) lub
- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

CENA ZAWIERA:


3 noclegi (pokoje hotelowe z łazienkami w okolicach Mierzei Wiślanej)
3 śniadania
przejazd autokarem
ubezpieczenie NNW
opiekę pilota

CENA NIE ZAWIERA:


Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz przewodników w Zamku Krzyżackim w Malborku - ok. 150 zł/os.

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia
- 3 obiadokolacji 110 zł/os.
- bilet wstępu do Zamku Krzyżackiego w Malborku 37 zł/os.

UWAGA! Bilet wstępu do Zamku Krzyżackiego w Malborku należy zarezerwować i opłacić przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki! Nie ma możliwości wpłaty za ten konkretny obiekt u pilota!

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
12-09-2019 15-09-2019 4 dni od   799    749 zł/os LAST MINUTE WYBIERAM
799    749 zł/os LAST MINUTE 2OS REZERWUJ
799    749 zł/os LAST MINUTE 3OS REZERWUJ
849    799 zł/os LAST MINUTE DOK REZERWUJ
999    949 zł/os LAST MINUTE SGL REZERWUJ
MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska 02:45 50 PLN
Chrzanów stacja Shell ul. Trzebińska 03:00 30 PLN
Częstochowa McDonald's/Stacja Lotos ul. Wojska Polskiego 258 05:15 -
Dąbrowa Górnicza parking przy Auchan, ul. Katowicka 04:30 -
Gliwice stacja Shell, ul. Rybnicka 159 03:00 30 PLN
Jastrzębie-Zdrój dworzec autobusowy Arki Bożka ul.Podhalańska 02:15 50 PLN
Katowice McDonald's ul. Ofiar Katynia 5 k. Praktiker 04:00 -
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży 02:15 30 PLN
Łódź dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 07:45 -
Opole McDonald's/Stacja BP, ul. Wrocławska 01:45 50 PLN
Piotrków Trybunalski Stacja benzynowa Huzar, ul. Sikorskiego 52 06:45 -
Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego 03:00 40 PLN
Rybnik stacja benz. BP / McDonald's ul.Budowlanych 02:45 40 PLN
Sosnowiec McDonalds's stacja Shell ul. Kresowa 04:15 -
Tychy stacja benzynowa BP koło Browaru ul. Katowicka 03:15 30 PLN
Wrocław parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza 00:15 80 PLN
Zabrze stacja benz. ORLEN / Lidl, ul. Wolności 508 03:15 20 PLN

UWAGI:


- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych