WROCŁAW:


Wrocław to miasto o wielowiekowej tradycji, przeplatające kulturę polską, niemiecką i czeską. Jest miejscem, do którego przybywają wycieczki z całego świata!

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


1 DZIEŃ
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Wrocławia. Zwiedzanie - Panorama Racławicka eksponująca cykloramiczny obraz Bitwa pod Racławicami, Muzeum Narodowe. Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego - Aula Leopoldina czyli największa i najbardziej reprezentacyjna część głównego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego i Wieża Matematyczna, której taras widokowy stwarza turystom możliwość podziwiania panoramy miasta. Stare Miasto - Rynek, Ratusz, Kamieniczki „Jaś i Małgosia” - dwa zabytkowe domki trzymające się za ręce, Plac Solny, Jatki - uliczka wpisana do rejestru zabytków województwa dolnośląskiego. Spacer na Ostrów Tumski – najstarsza, zabytkowa część Wrocławia, która powstała na ówczesnej wyspie: Katedra, pomnik Św. Jana Nepomucena, zabytkowe zabudowania. Ogród Botaniczny. Zakwaterowanie. Nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Wałbrzycha - Zamek Książ jest trzecim co do wielkości zamkiem w Polsce, usytuowany na wysokim skalistym urwisku, a według niektórych poszukiwaczy Zamek Książ może być miejscem ukrycia Złotego Pociągu. Palmiarnia, w której rośnie ponad 100 gatunków egzotycznych roślin sprowadzonych z Ameryki, Azji, południowej Europy i Australii. Przejazd do Świdnicy - Rynek, Kościół Pokoju – największa drewniana protestancka świątynia wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Powrót do Wrocławia.
Nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie - Hydropolis – centrum Nauki o wodzie. Ogród Japoński, w którym każdy szczegół odpowiada japońskiej sztuce projektowania ogrodów. Spacer obok Hali Stulecia, Multimedialna Fontanna. ZOO trzecie na świecie pod względem prezentowanej ilości gatunków + Afrykarium prezentujące różnorodne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

OFERTA DLA SINGLI:


Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (DOK) lub
- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

CENA ZAWIERA:


Przejazd autokarem
2 noclegi (pokoje hotelowe z łazienkami)
2 śniadania
Ubezpieczenie NNW
opiekę pilota

CENA NIE ZAWIERA:


Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 190 zł/os. w tym
- bilet wstępu do Panoramy Racławickiej 30 zł/os.
- bilet wstępu do Zamku Książ + Palmiarni 39 zł/os.
- bilet wstępu do Hydropolis 27 zł/os.

UWAGA! Bilety wstępu do Panoramy Racławickiej, Zamku Książ + Palmiarni oraz do Hydropolis należy zarezerwować i opłacić przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki! Nie ma możliwości wpłaty za te konkretne obiekty u pilota! W przypadku wykupienia tychże biletów wstępu przy dokonywaniu rezerwacji na bilety wstępu należy mieć wtedy przygotowane ok. 94 zł/os.

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia
- 2 obiadokolacji 60 zł/os.
- biletu wstępu do Panoramy Racławickiej 30 zł/os.
- biletu wstępu do Zamku Książ + Palmiarni 39 zł/os.
- biletu wstępu do Hydropolis 27 zł/os.

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
14-09-2019 16-09-2019 3 dni od   589    539 zł/os LAST MINUTE WYBIERAM
589    539 zł/os LAST MINUTE 2OS REZERWUJ
589    539 zł/os LAST MINUTE 3OS REZERWUJ
639    589 zł/os LAST MINUTE DOK REZERWUJ
739    689 zł/os LAST MINUTE SGL REZERWUJ
13-10-2019 15-10-2019 3 dni od   589    539 zł/os LAST MINUTE WYBIERAM
589    539 zł/os LAST MINUTE 2OS REZERWUJ
589    539 zł/os LAST MINUTE 3OS REZERWUJ
639    589 zł/os LAST MINUTE DOK REZERWUJ
739    689 zł/os LAST MINUTE SGL REZERWUJ
MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska 04:45 50 PLN
Częstochowa McDonald's ul. Wojska Polskiego 263-271 04:15 50 PLN
Dąbrowa Górnicza parking przy Auchan, ul. Katowicka 05:00 30 PLN
Gliwice stacja Shell, ul. Rybnicka 159 06:45 -
Jastrzębie-Zdrój dworzec autobusowy Arki Bożka, ul. Podhalańska 04:15 50 PLN
Katowice McDonald's ul. Ofiar Katynia 5 k. Praktiker 06:00 -
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży 04:15 30 PLN
Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego 05:00 40 PLN
Rogów Opolski Stacja benz. Lotos, skrzyżowanie DK 45 i A4 07:45 -
Rybnik stacja BP / McDonald's ul. Budowlanych 04:45 40 PLN
Sosnowiec McDonalds's stacja Shell ul. Kresowa 05:15 20 PLN
Tychy stacja benzynowa BP koło Browaru ul. Katowicka 05:15 30 PLN
Zabrze stacja benz. ORLEN / Lidl, ul. Wolności 508 06:30 -

UWAGI:


- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych