WYCIECZKA DLA FIRM DO WŁOCH PÓŁNOCNYCH:


TRASA:

Wiedeń - Padwa - Mirabilandia - San Marino - Wenecja

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z we wczesnych godzinach nocnych, przejazd przez Czechy do Austrii, zwiedzanie Wiednia , spacer po Starym Mieście neogotycki ratusz, Parlament, Hofburg - zimowa rezydencja Habsburgów, pomnik Marii Teresy stojący między budynkami Muzeum Sztuk Pięknych (jedne z najbogatszych na świecie zbiory dzieł sztuki) i Muzeum Przyrodniczego, ulica Ringstrasse, Opera, ulice Graben i jedna z najelegantszych ulic Wiednia - Kärtnerstrasse, późnogotycka Katedra św. Stefana, Czas wolny na posiłek we własnym zakresie.Wyjazd w dalszą trasę w późnych godzinach wieczornych.
2 DZIEŃ
przyjazd do Padwy w godzinach rannych, miasta uniwersyteckiego, gdzie studiował Kopernik i Kochanowski , związanego z życiem i działalnością św. Antoniego, zwiedzanie m.in. Bazylika Św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego , spacer po historycznym centrum Piazza delle Erbe, Prato della Valle, Uniwersytet. Przyjazd na obiadokolację i nocleg do hotelu na Rivierze Adriatyckiej.
3 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Mirabilandii- największy na Rivierze Adriatyckiej Park Rozrywki podzielony na 7 obszarów tematycznych, około 40 atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a także restauracje i bary. Mrożące w żyłach krew kolejki górskie, liczne karuzele, zjeżdżalnie wodne, a ponadto przedstawienie kaskaderów z Akademii Policyjnej, kino trójwymiarowe, pokazy skoków do wody i wiele innych atrakcji. Przyjazd na obiadokolację i nocleg do hotelu na Rivierze Adriatyckiej.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczka do San Marino -zwiedzanie najstarszej republiki świata z pięknymi krajobrazami na okolicę. Pieszy spacer wśród średniowiecznej architektury Brama św. Franciszka, Bazylika św. Marina, taras widokowy, Plac Rządowy,
Kolejny punkt programu zwiedzanie Italii w Miniaturze – wszystkie najważniejsze zabytki Włoch w jednym miejscu.
Przyjazd na obiadokolację i nocleg na Rivierze Adriatyckiej.
5 DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotna w kierunku Wenecji.
Rejs statkiem po Lagunie Weneckiej na Plac św. Marka - serce i symbol miasta Zwiedzanie Bazyliki Św. Marka - sanktuarium z relikwiami Św. Marka i arcydziełem sztuki średniowiecznej, wykonanym ze złota i srebra i ozdobionym drogimi kamieniami - Pala d'Oro czyli Złotym Ołtarzem. Wjazd na Kampanillę – dzwonnicę, z której rozpościera się widok na Lagunę Wenecką. Pałac Dożów - siedziba władców Wenecji oraz Most Westchnień. Spacer przez centrum historyczne do Ponte Rialto - najstarszego mostu na Canale Grande. Wyjazd w kierunki Polski w godzinach wieczornych.
6 DZIEŃ
Powrót do Polski w godzinach południowych

CENA:

informacja w biurze poprzez przycisk "Poproś o przygotowanie oferty"

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
3 noclegi w hotelach **/***
3 śniadania, 3 obiadokolacje
Ubezpieczenie Signal Iduna
Opieka pilota
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie obejmuje kosztów wstępów lokalnych przewodników

Orientacyjne koszty biletów wstępu:


Wiedeń
Katedra Św. Stefana - 3 euro
Hofburg - 12,5,5 euro

Mirabilandia - 20 euro

Wenecja
Statek w Wenecji 6,5 Euro (1 strona ) x 2 – OPŁATA OBOWIĄZKOWA
Pala d'Oro w bazylice św. Marka - 2 euro
Dzwonnica/ Campanilla - 6 euro

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.