LONDYN:


Londyn królewski, stolica imperium, potęgi morskiej i kolonialnej wciąż żyje pomiędzy nowoczesnymi biurowcami, klubami i centrami handlowymi, a stary Big Ben odlicza godziny obok znaku trzeciego tysiąclecia – London Eye. Zapraszamy w podróż po królewskim mieście.

"Gdy człowiek jest zmęczony Londynem, jest zmęczony życiem, bo Londyn ma wszystko, co życie może zaoferować" dr Samuel Jonson

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


DZIEŃ 1
Zbiórka na lotnisku Katowice - Pyrzowice, odprawa oraz przelot do Londynu. Przejazd do hotelu, złożenie bagażu i wyjście na zwiedzanie - Trafalgar Square, Piccadilly Circus, jedna z głównych arterii miasta - Oxford Street oraz otoczony teatrami Leicester Square. Po południu powrót do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 2-3
Po śniadaniu wyjście na zwiedzanie Londynu - w programie - Tower of London, Tower Bridge - jeden z symboli Londynu, Monumentalna Katedra św. Pawła, Downing Street, Parlament z Wieżą Zegarową i słynnym Big Benem, Majestatyczne Opactwo Westminsterskie, Spacer do Pałacu Buckingham, Covent Garden, Wizyta w British Muzeum. Wieczorami powrót do hotelu i nocleg.

DZIEŃ 4
Po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagażu i wyjście na zwiedzanie – w programie Galeria Narodowa. Po południu powrót do hotelu, odbiór bagażu, przejazd na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

WYLOT:


Port Lotniczy Katowice - Pyrzowice

Godziny lotów - WIZZAIR (Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie!)
Katowice 06:15 > 07:45 Londyn
Londyn 20:20 > 23:35 Katowice

OFERTA DLA SINGLI:


Istnieje możliwość zakwaterowania
- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

CENA ZAWIERA:


- przelot tanimi liniami lotniczym z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 × 32 × 25 cm,
- 3 noclegi w hotelu **/***,
- 3 śniadania,
- zwiedzanie wg programu,
- opiekę pilota,
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko,
- ubezpieczenie (TU Signal Iduna),
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

DOPŁATY OBLIGATORYJNE:


Koszty wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz lokalnych przewodników - ok. 100 GBP/os.

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


Bagaż rejestrowany do 23 kg - cena w zależności od terminu wyjazdu (cena w dwie strony)
11-14.05.2017 r. - 150 PLN/os.
08-11.06.2017 r. - 240 PLN/os.
10-13.08.2017 r. - 240 PLN/os.
21-24.09.2017 r. - 240 PLN/os.
19-22.10.2017 r. - 150 PLN/os.

Dopłata do 3 obiadokolacji - 195.00 PLN/os.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

UWAGI:


- Mały bagaż podręczny w cenie o wymiarach 42 × 32 × 25 cm. Do bagażu podręcznego można zabrać płyny w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, napojów, alkoholu. Jeśli chcesz zabrać na pokład coś do picia, najlepiej kup napój już po odprawie. W bagażu podręcznym nie mogą również znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, kolcami, czyli takie, które mogą być użyte jako broń.

- Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Paryżu po przylocie.

- Transfery z/na lotnisko są realizowane busem/autokarem lub komunikacją miejską i/lub podmiejską w zależności od wielkości grupy natomiast przejazdy podczas zwiedzania komunikacją miejską i/lub podmiejską.

- Pierwszy i ostatni dzień w zależności od godzin przelotu może być dniem zwiedzania.

- Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie.

- W przypadku wyjazdu na imprezę zagraniczną KAŻDY uczestnik bez względu na wiek, zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty).

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty "Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna".

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/uwagi_dla_podroznych