OBÓZ MŁODZIEŻOWY NA WĘGRZECH:


ATUTY:


- hotel z basenem,
- w programie wstępy na największy w Europie Środkowej kompleks basenów termalnych,
- dobry standard hotelu,
- tylko 8 godzin jazdy z Polski!

HAJDUSZOBOSZLO:


HAJDUSZOBOSZLO - światowej sławy, węgierskie kąpielisko położone na ponad 30 ha powierzchni. Obejmuje 13 basenów z mnóstwem atrakcji. Na terenie kompleksu znajduje się basen ze sztucznymi falami, z wodą musującą, zjeżdżalnie, basen pływacki o wymiarach olimpijskich, basen z trampoliną oraz jezioro, które zapewnia dodatkowe atrakcje w tym możliwość wypożyczenia łodzi czy skuterów wodnych Największą popularnością cieszą się basen z falą i basen z bąbelkami oraz kompleks rekreacyjny przypominający swym wyglądem Morze Śródziemne. Kompleks jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że panuje tu śródziemnomorska atmosfera. Obok kąpieliska znajduje się Aqua Park z czterotorową zjeżdżalnią, kamikadze, czarną dziurą, szaloną rzeką itp. Hajduszoboszlo latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy, a miasto jest doskonale przygotowane na ich przyjęcie. Oprócz basenów można korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, mini golfa, stołów do tenisa stołowego, boisk sportowych, saun i siłowni. Strona kurortu www.hungarospa.hu/pl

ZAKWATEROWANIE:


Hotel THERMAL VICTORIA *** położony w centrum miasta, ok. 300 m od kąpieliska termalnego. Do dyspozycji gości restauracja, sala konferencyjna, basen zewnętrzny, stół do tenisa, boisko do koszykówki, sejf, plac zabaw, Internet.
Zakwaterowanie w pokojach 3 i 4-osobowych z łazienkami, TV, radiem i lodówką.

WYŻYWIENIE:


3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje) – kuchnia węgierska, suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem. Suchy prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal).

PROGRAM RAMOWY:


1 dzień
Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację na Węgry.

2 dzień
Przyjazd do ośrodka w godzinach porannych, zakwaterowanie od godz. 14.00, obiad, zapoznanie z okolicą, kolacja, nocleg.

3–9 dzień

Pobyt wypoczynkowy w Hajduszoboszlo - plażowanie i kąpiele w basenach – 3 bilety wejścia na kąpielisko-basen plażowy, zajęcia rekreacyjne, rozgrywki sportowe m.in. piłka siatkowa i wodna, tenis stołowy, kometki, zabawy integracyjne, dyskoteki; wycieczki fakultatywne (odbywają się przy ok. 20 osobach chętnych):

- Eger ok. 8000 HUF,
- Budapeszt ok. 9000 HUF,
- wejście do Aqua Parku basen plażowy ok. 2400 HUF,
- Aquapark Extra całodzienny bilet wejścia na duże zjeżdżalnie ok. 5950 HUF,
- Aquapark Standard – całodniowy bilet wstępu mini-zjeżdżalnie – ok. 4300 HUF.

10 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie o godz. 9.00, obiad + suchy prowiant. Wyjazd w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Słowację.

11 dzień
powrót do Polski w godzinach rannych.

Uwaga!
Proponujemy zabrać z sobą ok. 10.000 HUF kieszonkowego na własne potrzeby + pieniądze na wybrane wycieczki / atrakcje fakultatywne - pieniądze można zdeponować u wychowawców.

WIEK UCZESTNIKÓW:


9-17 lat

CENA ZAWIERA:


- 8 noclegów;
- wyżywienie 3 x dziennie,
- suchy prowiant na drogę powrotną;
- transport autokarem;
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, węgierską opiekę medyczną;
- ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż, CP);
- 3 całodzienne bilety na kąpielisko basen plażowy,
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA:


- dodatkowych atrakcji i wycieczek fakultatywnych,
- obowiązkowej zwrotnej kaucji 25 EUR/os.,
- dojazdów z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Wycieczki fakultatywne (odbywają się przy ok. 20 osobach chętnych):


- Eger ok. 8000 HUF,
- Budapeszt ok. 9000 HUF,
- wejście do Aqua Parku basen plażowy ok. 2400 HUF,
- Aquapark Extra całodzienny bilet wejścia na duże zjeżdżalnie ok. 5950 HUF,
- Aquapark Standard – całodniowy bilet wstępu mini-zjeżdżalnie – ok. 4300 HUF.

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia 100 PLN
Częstochowa miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia 100 PLN
Katowice miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia -
Kielce miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia -
Kraków koło Stadionu Cracovii ul. Kałuży -
Lublin miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia 160 PLN
Łódź dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 120 PLN
Opole miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia 100 PLN
Piotrków Trybunalski miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia 100 PLN
Radom dworzec PKP - parking, ul. Wł. Beliny-Prażmowskiego 120 PLN
Rzeszów miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia 120 PLN
Warszawa miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia 120 PLN
Wrocław miejsce i godzina wyjazdu do potwierdzenia 120 PLN

UWAGI:


- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl Dokument musi być ważny minimum 90 dni od daty zakończenia imprezy.

- Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni (z klas maturalnych). Osoby pełnoletnie podpisują obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu. Oświadczenie można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/osw_os_pelno.pdf

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy. BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki).

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych

- Na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/warto_wiedziec znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).