WYCIECZKA DLA FIRM DO LWOWA:


LWÓW:

Lwów to miasto, w którym na każdym kroku natknąć się można na ślady dawnej polskości, a język polski w swej szczególnej odmianie, jaką jest gwara lwowska, jest wciąż w powszechnym użyciu. W przeszłości w mieście tym mieszkało wielu wybitnych Polaków, takich jak Maria Konopnicka, Gabriela Zapolska, Adam Grottger. O tym, że znamy slogan "Nie ma jak Lwów" jest wciąż aktualny przekonują liczne rzesze naszych rodaków pragnących odwiedzić miejsce znane dotąd tylko z podręczników historii.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przejazd do Lwowa - rynek, kościół Dominikanów, Ratusz Lwowski, katedra Ormiańska. Obiadokolacja, nocleg.
2 DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie - kamienice Sobieskich, Czarna Apteka-Muzeum, cerkiew Wołoska, Arsenał Królewski, katedra łacińska Wniebowzięcia NMP, kaplica Boimów, Opera, Stara Prochownia, Klasztor Kramelitów, Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Obiadokolacja, nocleg
3 DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie - Wysoki Zamek, sobór świetego Jura, kościół św. Elżbiety, klasztor Bernardynów, cerkiew Przemienienia Pańskiego. Powrót do Polski w godzinach wieczorno-nocnych.

CENA:

od 379 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 399 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 459 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 noclegi
2 śniadania, 2 obiadokolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępów do zwiedzanych obiektów - ok. 200 UAH oraz lokalnych przewodników.

DODATKOWO:

„Złota Podkowa” + 25 zł

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.