SYLWESTER W ZAKOPANEM:


Murzasichle to turystyczna miejscowość położona ok. 8 km od Zakopanego, posiadająca wyciągi narciarskie o długości ok. 600 m oraz restauracje i sklepy. Dojazd do Zakopanego odbywa się o każdej porze dnia licznymi busami i autokarami. Dodatkowym atutem jest bliskość stacji narciarskiej Małe Ciche (2 km od Murzasichla), posiadającej 4-osobową kolej krzesełkową.

TAK SIĘ BAWIMY:


Zabawa sylwestrowa w karczmie z zespołem góralskim

MENU SYLWESTROWE:


3 ciepłe posiłki, zimne płyty (jarskie i mięsne), sałatki, galaretki, pomidory, ogórki, stół góralski (moskole, masło czosnkowe, kiełbasy swojskie, smalec, udziec wieprzowy, ogórki małosolne, oscypki, chleb swojski, grzybki), owoce, ciasta, napoje zimne i gorące, szampan na pokój

ZAKWATEROWANIE:


Pensjonat Oscypek położony jest w centrum miejscowości Murzasichle z pięknymi widokami na Tatry. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2, 3, 4, 5 os. z łazienkami oraz tv. W budynku znajduje się jadalnia oraz sala multimedialna oraz druga sala z ping-pongiem oraz kominkiem. W budynku jest możliwość skorzystania z Internetu (sieć Wi-Fi) oraz komputera. Na podwórku znajduje się parking dla gości.

UWAGI:


Zniżki dla dzieci
- dziecko do lat 3 razem z rodzicami w pok. 2 os. i bez świadczeń - bezpłatnie
- dziecko 3-6 lat (bez balu) - zniżka 300,00 zł od ceny dla os. dorosłej
- dziecko 7-15 lat - zniżka 200,00 zł od ceny dla os. dorosłej

Zapytaj o inne terminy.

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.