SYLWESTER W BERLINIE EXPRESS:


Berlin to metropolia kultury i nowych trendów, przyciągająca gości z całego świata. Niepowtarzalną atmosferę tego miasta, która fascynuje na równi ludzi młodych i starszych tworzą renomowane muzea, galerie sztuki, teatry, imprezy kulturalne, zasługujące na miano wydarzeń światowej kultury, a także zaskakująca subkultura z jej legendarnym życiem nocnym. Pełno jest tutaj najwymyślniejszych klubów, barów i dyskotek.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


Dzień 0/1 (30/31.12.)
Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd do Berlina. Zwiedzanie miasta - Katedra, Muzeum Pergamonu - z zewnątrz (zamknięte do 2019 roku), aleja Unter den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag, Kurfurstendamm. Czas wolny. Nowy Rok witamy przy Bramie Brandenburskiej, gdzie odbywa się jedna z największych w Europie imprez sylwestrowych na świeżym powietrzu - liczne koncerty, występy znanych artystów i Dj-ów.

Dzień 2 (01.01.)
Zbiórka, wyjazd do Polski ok. 03:00. Przyjazd do Polski.

CENA ZAWIERA:


Zabawa Sylwestrowa w centrum miasta
Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
Przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV)
Zwiedzanie wg programu
Opieka pilota

CENA NIE ZAWIERA:


Ewentualne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz przewodnicy miejscowi.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Bielsko-Biała dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska 00:45 80 PLN
Bolesławiec Bolesławiec-Osła, parking przy KFC - autostrada A4 06:30 -
Chrzanów stacja Shell ul. Trzebińska 01:00 90 PLN
Częstochowa McDonald's ul. Wojska Polskiego 263-271 00:15 100 PLN
Dąbrowa Górnicza parking przy Auchan, ul. Katowicka 01:00 80 PLN
Gliwice stacja Shell, ul. Rybnicka 159 02:45 40 PLN
Katowice McDonald's ul. Ofiar Katynia 5 k. Praktiker 02:00 40 PLN
Kielce dworzec PKP - zatoczki Plac Niepodległości 22:30 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 120 PLN
Kraków Hotel Cracovia ul. Kałuży 00:15 90 PLN
Lublin parking Hala MOSiR al. Zygmuntowskie 19:00 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 160 PLN
Łódź dworzec PKS Łódź Kaliska, parking koło Poczty al. Włókniarzy 01:30 110 PLN
Opole McDonald's/Stacja BP, ul. Wrocławska 04:00 60 PLN
Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego 01:00 80 PLN
Radom dworzec PKP - parking ul. Wł Bieliny-Prażmowskiego 21:00 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 120 PLN
Rzeszów dworzec PKP - zatoczki Plac Dworcowy 21:00 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 140 PLN
Sosnowiec McDonalds's stacja Shell ul. Kresowa 01:15 80 PLN
Tarnów dworzec PKP ul. Dworcowa 22:30 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 120 PLN
Tychy stacja benzynowa BP koło Browaru ul. Katowicka 01:15 80 PLN
Warszawa parking PKiN Muzeum Techniki, al. Jerozolimskie 23:00 - Wyjazd 1 dzień wcześniej 120 PLN
Wrocław parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza 05:30 30 PLN
Zabrze stacja benz. ORLEN / Lidl, ul. Wolności 508 02:30 40 PLN

UWAGI:


- W zależności od wybranego miasta wyjazdowego, impreza może rozpoczynać się 30.12. w godzinach wieczornych/nocnych lub 31.12. w godzinach porannych. O szczegóły zapytaj w biurze.

- Impreza Sylwester Express to impreza bez noclegu (nocny przejazd, w dzień zwiedzanie i zabawa sylwestrowa, nocny powrót do kraju)!

- Pilot nie oprowadza po wnętrzach, zwiedzanie ich podczas wyjazdu expresowego tylko i wyłącznie w czasie wolnym i na własną rękę.

- W przypadku wyjazdu na imprezę zagraniczną KAŻDY uczestnik bez względu na wiek, zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty).

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty "Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna".

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/uwagi_dla_podroznych