SYLWESTER NA SŁOWACJI:


Ruzomberok to znane i zabytkowe miasto położone nad Vagiem, na skraju Kotliny Liptowskiej, na granicy Wielkiej Fatry i Niskich Tatr. Doskonały punkt wypadowy dla turystów górskich i narciarzy. Bliskość kąpielisk termalnych w Besenowej (tylko 7 km) podnosi turystyczną atrakcyjność miasta. Ładna starówka pełna kafejek i winiarni.

TAK SIĘ BAWIMY:


Bal Sylwestrowy w Hotelu Kultura *** na ok. 150 osób. Menu Sylwestrowe - aperitiff, przystawka, 2 gorące posiłki, deser, napoje, kawa, szampan na 2 os., butelka wina na 2 os., noworoczne danie regionalne.

NARTY:


Pod miastem znajduje się znakomita stacja narciarska SKI PARK posiadająca 12 km tras zjazdowych, sztuczne zaśnieżanie, 8-osobową kolejkę kabinową, 4 krzesełkowe wyciągi oraz wyciągi orczykowe.

ZAKWATEROWANIE:


Hotel Kultura *** - komfortowy 3-gwiazdkowy hotel położony w historycznej części miasta. Godny polecenia! Do dyspozycji gości: restauracja, kawiarnia w atrium z przeszklonym dachem, kawiarnia z tarasem, cafe bar, lobby bar. Hotel oferuje zakwaterowanie w eleganckich komfortowych pokojach z łazienką, wyposażonych w TV SAT, radio, mini bar, suszarkę do włosów oraz łącze internetowe (WiFi). Pokoje w kategorii 2 są mniejsze od standardowych.

A CO PŁACIMY:


5 noclegów w Hotelu Kultura ***
5 śniadań
Bal Sylwestrowy w restauracji w Hotelu Kultura

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:


Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NW - 20 zł/os./pobyt
Obowiązkowa taksa klimatyczna płatna w recepcji - ok. 1 EUR/os./dzień

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


Dopłata za dodatkowy dzień pobytu (nocleg, śniadanie) - 120 zł
Dopłata do obiadokolacji - 40 zł/1 obiadokolacja
Opłata za parking - 5 EUR/dzień

UBEZPIECZENIE SKI:


Ubezpieczenie SKI płatne we własnym zakresie.

UWAGI:


Zapytaj o inne terminy.

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.