SYLWESTER NA SŁOWACJI:


Ruzomberok to znane i zabytkowe miasto położone nad Vagiem, na skraju Kotliny Liptowskiej, na granicy Wielkiej Fatry i Niskich Tatr. Doskonały punkt wypadowy dla turystów górskich i narciarzy. Bliskość kąpielisk termalnych w Besenowej (tylko 7 km) podnosi turystyczną atrakcyjność miasta. Ładna starówka pełna kafejek i winiarni.

TAK SIĘ BAWIMY:


Bal Sylwestrowy w Hotelu Kultura *** na ok. 150 osób. Menu Sylwestrowe - aperitiff, przystawka, 2 gorące posiłki, deser, napoje, kawa, szampan na 2 os., butelka wina na 2 os., noworoczne danie regionalne.

NARTY:


Pod miastem znajduje się znakomita stacja narciarska SKI PARK posiadająca 12 km tras zjazdowych, sztuczne zaśnieżanie, 8-osobową kolejkę kabinową, 4 krzesełkowe wyciągi oraz wyciągi orczykowe.

ZAKWATEROWANIE:


Hotel Kultura *** - komfortowy 3-gwiazdkowy hotel położony w historycznej części miasta. Godny polecenia! Do dyspozycji gości - restauracja, kawiarnia w atrium z przeszklonym dachem, kawiarnia z tarasem, cafe bar, lobby bar. Hotel oferuje zakwaterowanie w eleganckich komfortowych pokojach z łazienką, wyposażonych w TV SAT, radio, mini bar, suszarkę do włosów oraz łącze internetowe (WiFi). Pokoje w kategorii 2 są mniejsze od standardowych.

Dostępne pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami oraz pokoje 2 osobowe kategorii 2 (pokoje 2 osobowe o niższym standardzie na najwyższym piętrze - bez dostępu windy. W pokoju łóżko oraz dostawka. Pokój z łazienką.)

ZA CO PŁACIMY:


4 noclegi w Hotelu Kultura ***
4 śniadania
Bal Sylwestrowy w restauracji w Hotelu Kultura

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:


Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NW - 20 zł/os./pobyt
Obowiązkowa taksa klimatyczna płatna w recepcji - ok. 1 EUR/os./dzień

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


Opłata za parking - 5 EUR/dzień

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia
- 1,2 lub 3 obiadokolacji - cena 1 obiadokolacji to 40 zł/os.
- ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

UBEZPIECZENIE SKI:


Ubezpieczenie SKI płatne we własnym zakresie.

UWAGI:


Zapytaj o inne terminy i możliwość przedłużenia pobytu w biurze.