SYLWESTER W KOTLINIE KŁODZKIEJ:


Nowy Gierałtów - Urokliwa miejscowość turystyczna w Gminie Stronie Śląskie, położony jest w Kotlinie Kłodzkiej w Masywie Śnieżka w Paśmie Gór Złotych oraz Bialskich.

ZAKWATEROWANIE:


Pensjonat u Wanata - oferuje luksusowe pokoje gościnne na dwóch piętrach budynku - łącznie 85 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pomieszczenia są zaaranżowane wygodnie i ze smakiem. Komfort zapewniają nowe, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających turystów, meble oraz nowocześnie urządzone łazienki - z toaletą, umywalką i prysznicem. Do dyspozycji gości pensjonatu jest też pomieszczenie kuchenne z podstawowym wyposażeniem, umiejscowione w korytarzu na pietrze. Pensjonat posiada własny oświetlony stok z wyciągiem narciarskim (długość wyciągu 435 m, wysokość górnej stacji 635 m, różnica wzniesień 100 m, możliwość jazdy nocnej). Na terenie pensjonatu znajduje się sauna, jacuzzi, sala do tenisa stołowego oraz sala TV.

TAK SIĘ BAWIMY:


Bal Sylwestrowy przy muzyce mechanicznej
Menu sylwestrowe - barszcz czerwony - krokiety, danie mięsne gorące, roladki z piersi z kurczaka, bigos, półmisek wędlin, galaretka wieprzowa, koreczki śledziowe, sałatka jarzynowa, owoce, ciasto, herbata, kawa, zimne napoje, lampka szampana.

ZA CO PŁACIMY:


4 noclegi
4 śniadania
4 obiadokolacje
Bal Sylwestrowy

CENA NIE ZAWIERA:


jaccuzi 10 zł/os.
sauna 10 zł/os.
karnet narciarski całodniowy 40 zł/os.

Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji istnieje możliwość wykupienia
- rozpoczęcie pobytu o 1 dzień wcześniej (nocleg, śniadanie, obiadokolacja) + 120 zł/os.
- przedłużenie pobytu o 1 dodatkowy dzień (nocleg, śniadanie, obiadokolacja) + 120 zł/os.
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

UWAGI:


Zapytaj o zniżki dla dzieci.

Zapytaj o inne terminy.