WCZASY DLA GRUP SENIORÓW W USTRONIU MORSKIM – VILLA FENIX:


Ustronie Morskie – Jest to mała urokliwa miejscowość wypoczynkowa położona ok. 12 km od Kołobrzegu. Jest to idealne miejsce dla osób, którym zależy na spokojnym wypoczynku wśród pięknej przyrody. Spacery po plaży, wśród wydm i w okolicznych lasach napełnią spokojem i dadzą nowe pokłady energii na cały rok. W tej części wybrzeża organizowane są turnieje plażowe siatkówki i piłki nożnej. Polecamy także wycieczki rowerowe malowniczą trasą do Kołobrzegu lub Gąsek.

ZAKWATEROWANIE:


Villa Fenix położona jest 10 minut spacerem od morza. Obiekt oferuje 20 komfortowych pokoi, restaurację w stylu marynistycznym z barkiem i tarasem oraz Wi-Fi dla gości na terenie całego hotelu. Możliwość korzystania z Strefy SPA z basenem i sauną, baza odnowy biologicznej, recepcja. Dla najmłodszych przygotowano na zewnątrz plac zabaw (ok. 500 m²)

POKOJE I WYPOSAŻENIE:


2-osobowe pokoje wyposażone są w telewizor LCD, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik. Każdy pokój ma łazienkę z prysznicem lub wanną oraz suszarkę do włosów, a także balkon, balkon francuski lub taras.

WYŻYWIENIE:


HB-PLUS śniadania, obiadokolacje w formie bufetu*, cena nie zawiera napoi do obiadokolacji.(*Hotel może zamienić bufet na posiłek serwowany do stolika)


RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Ustronia Morskiego. Zakwaterowanie ok. godziny 16:00, kolacja i nocleg.

2 dzień – 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Ustroniu Morskim. Realizacja programu wczasów: czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje hotel i okolice.

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi ok. godziny 10:00. Powrót ok. północy.

CENA:


Informacja w biurze poprzez przycisk „Poproś o przygotowanie oferty”.

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem
7 noclegów
wyżywienie HB
korzystanie z kompleksu basenowego i saun
plac zabaw dla dzieci
WiFi
ubezpieczenie NNW


CENA NIE ZAWIERA:


świadczeń nie wymienionych w ofercie
napoi do obiadokolacji
opłaty klimatycznej ok. 2 PLN/os/doba.

Dla chętnych możliwość skorzystania z zabiegów leczniczych.

Lekarz na podstawie stanu zdrowia zleca zabiegi z poniższego zestawu:


- Masaż klasyczny częściowy
- Hydromasaż
- Kąpiel w solance
- Kąpiel borowinowa
- Okład borowinowy częściowy
- Magnetronic
- Diadynamik
- Bioptron
- Masaż wibracyjny kończyn górnych i dolnych
- Masaż wirowy kończyn dolnych
- Masaż wirowy kończyn górnych
- Masaż klasyczny kończyn górnych
- Masaż klasyczny pleców

Cena za pakiet 10 zabiegów (2 zabiegi dziennie, tylko w dni robocze) z konsultacją lekarską w pierwszym dniu - 35 EUR/os.


UWAGI:


- Oferta skierowana dla zorganizowanych grup senioralnych, zrzeszonych w różnego rodzaju Kołach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Stowarzyszeniach itp., bądź grup znajomych. Obejmuje osoby w wieku min. 55 lat.

- REZERWACJI WCZASÓW można dokonać telefonicznie, drogą mailową lub poprzez kliknięcie przy ofercie przycisku "Poproś o przygotowanie oferty". Dokonanie rezerwacji terminu wczasów nie stanowi zobowiązania i jest bezpłatne. Dajemy Państwu niezbędny czas do zorientowania się czy jest odpowiednia liczba chętnych osób. Prosimy o odpowiedź telefonicznie lub drogą mailową z potwierdzeniem lub anulowaniem rezerwacji.

- PROGRAMY IMPREZ są programami ramowymi. Dostosowujemy je do Państwa wskazówek i potrzeb. Wysyłamy je bezpłatnie, a także - na życzenie - przyjeżdżamy na prezentację oferty oraz podpisanie umowy. W wyjątkowych przypadkach w trakcie trwania wycieczki program może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot/rezydent w uzgodnieniu z organizatorem i Klientem.

- CENY WCZASÓW - Ceny wczasów kalkulowane są dla grup 45 osobowych z Katowic i okolic. Na życzenie dokonujemy przeliczenia ceny dla mniejszej lub większej liczby uczestników. Ceny wczasów grupowych obejmują transport, noclegi, wyżywienie, oraz rezerwację wstępów (jeśli jest to konieczne).

- DOKUMENTY UCZESTNIKÓW NA WCZASACH - Zalecamy zabranie ze sobą na wyjazd legitymacji emeryta/rencisty. W przypadku wyjazdu na wczasy zagraniczne, każdy z uczestnik zobligowany jest do posiadania przy sobie i legitymowania się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych oraz w biurze.

- ŁĄCZENIE GRUP - Jeżeli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wczasy w niskiej cenie, proponujemy połączenie z inną grupą. O szczegóły zapytaj w biurze.

- Bezpośrednio przy podpisaniu umowy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych

- Osoby chcące skorzystać z zabiegów leczniczych, z uwagi na konsultację lekarską, proszone są o posiadanie przy sobie kompletu dokumentacji medycznej z dotychczasowego leczenia.