WCZASY DLA GRUP SENIORÓW W MRZEŻYNIE - HOTEL VENUS SPA - AUTOKAR - HB:


Mrzeżyno jest to miejscowość wypoczynkowa położona 20 km od Kołobrzegu nad jeziorem Resko Pomorskie. Jest to idealne miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas oraz którym zależy na spokojnym wypoczynku wśród pięknej przyrody, spływy kajakowe na rzece Rega czy rowerki wodne i wędkowanie w Jeziorze to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje ta miejscowość.

ZAKWATEROWANIE:


Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji "Venus" położony jest bezpośrednio przy sosnowym lesie i piaszczystej plaży (ok. 50-100 m.) w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno - ok. 20 km na zachód od Kołobrzegu. Ośrodek składa się z dwóch niepołączonych budynków. W jednym znajduje się recepcja i restauracja, w drugim basen i centrum wellness.
Recepcja jest czynna 24h/dobę, winda, dostępne są także - Lobby-Bar, sala restauracyjna, kawiarnia, kawiarnia letnia, miejsce na ognisko, basen kryty, jacuzzi, sauna, mini siłownia, stół do bilardu, kort tenisowy, możliwość wypożyczenia rowerów i kijów do nordic walking.

POKOJE I WYPOSAŻENIE:


Pokoje posiadają łazienkę z WC, prysznic/wanna, TV SAT, telefon, radio, sejf, czajnik. Większość pokoi z balkonami.

WYŻYWIENIE:


HB-PLUS śniadania, obiadokolacje w formie bufetu*, po południu kawa i ciasto, do obiadokolacji bufetowej piwo, domowe wino oraz wybrane napoje bezalkoholowe.(*Hotel może zamienić bufet na posiłek serwowany do stolika)

RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 dzień
Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd autokarem do Mrzeżyna. Zakwaterowanie od godziny 16:00, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Mrzeżynie. Realizacja programu wczasów: czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje hotel i okolice. Możliwość korzystania z gry w tenisa i tenisa stołowego, wypożyczalni rowerów, kijów do nordic walking.

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10:00. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach późnopopołudniowych/wieczornych.

9 dzień
Przyjazd w godzinach wczesnoporannych.

CENA:


Informacja w biurze poprzez przycisk „Poproś o przygotowanie oferty”.

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem w obie strony
7 noclegów
wyżywienie HB-PLUS
korzystanie z kompleksu basenowego (basen z wodą ozonowaną 16mx8m, brodzik dla dzieci, jacuzzi, sucha sauna)
korzystanie z mini fitness, kortu tenisowego (wymagana rezerwacja), stołu do tenisa stołowego
2 x zabiegi kuracyjne degustacyjne (os. dor.) na pobyt
pokój zabaw dla dzieci
drink powitalny
WiFi
ubezpieczenie NNW
opłata klimatyczna


CENA NIE ZAWIERA:


świadczeń nie wymienionych w ofercie

Dla chętnych możliwość skorzystania z zabiegów leczniczych.

Lekarz na podstawie stanu zdrowia zleca zabiegi z poniższego zestawu:


- Hydromasaż
- Hydromasaż z ekstraktem z alg morskich
- Hydromasaż z ekstraktem z kasztanowca
- Hydromasaż z ekstraktem z kwiatów polnych
- Kąpiel w ekstrakcie borowinowym
- Kąpiel solankowa
- Kąpiel perełkowa
- Masaż wirowy kończyn dolnych
- Masaż wirowy kończyn dolnych z ekstraktem
- Masaż wirowy kończyn dolnych w solance
- Masaż wirowy kończyn górnych
- Masaż wirowy kończyn górnych z ekstraktem
- Masaż wirowy kończyn górnych w solance
- Masaż wibracyjny – mata
- Masaż klasyczny całego kręgosłupa
- Masaż klasyczny odcinkowy kręgosłupa
- Masaż barków
- Masaż całego ciała
- Masaż twarzy
- TENS
- Terapia prądami interferencyjnymi (interdyn)
- Jonoforeza
- Pole magnetyczne niskich częstotliwości
- Laseroterapia
- Lampa Sollux
- Ultradźwięki
- Inhalacja solankowa
- Inhalacja oczu w „zespole suchego oka”
- Okłady borowinowe (jedna okolica)
- Tlenoterapia

Cena za pakiet 10 zabiegów (2 zabiegi dziennie, tylko w dni robocze) z konsultacją lekarską w pierwszym dniu – 40 EUR/os.

UWAGI:


- Oferta skierowana dla zorganizowanych grup senioralnych, zrzeszonych w różnego rodzaju Kołach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Stowarzyszeniach itp., bądź grup znajomych. Obejmuje osoby w wieku min. 55 lat.

- REZERWACJI WCZASÓW można dokonać telefonicznie, drogą mailową lub poprzez kliknięcie przy ofercie przycisku "Poproś o przygotowanie oferty". Dokonanie rezerwacji terminu wczasów nie stanowi zobowiązania i jest bezpłatne. Dajemy Państwu niezbędny czas do zorientowania się czy jest odpowiednia liczba chętnych osób. Prosimy o odpowiedź telefonicznie lub drogą mailową z potwierdzeniem lub anulowaniem rezerwacji.

- PROGRAMY IMPREZ są programami ramowymi. Dostosowujemy je do Państwa wskazówek i potrzeb. Wysyłamy je bezpłatnie, a także - na życzenie - przyjeżdżamy na prezentację oferty oraz podpisanie umowy. W wyjątkowych przypadkach w trakcie trwania wycieczki program może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot/rezydent w uzgodnieniu z organizatorem i Klientem.

- CENY WCZASÓW - Ceny wczasów kalkulowane są dla grup 45 osobowych z Katowic i okolic. Na życzenie dokonujemy przeliczenia ceny dla mniejszej lub większej liczby uczestników. Ceny wczasów grupowych obejmują transport, noclegi, wyżywienie, oraz rezerwację wstępów (jeśli jest to konieczne).

- DOKUMENTY UCZESTNIKÓW NA WCZASACH - Zalecamy zabranie ze sobą na wyjazd legitymacji emeryta/rencisty. W przypadku wyjazdu na wczasy zagraniczne, każdy z uczestnik zobligowany jest do posiadania przy sobie i legitymowania się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych oraz w biurze.

- ŁĄCZENIE GRUP - Jeżeli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wczasy w niskiej cenie, proponujemy połączenie z inną grupą. O szczegóły zapytaj w biurze.

- Bezpośrednio przy podpisaniu umowy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych

- Osoby chcące skorzystać z zabiegów leczniczych, z uwagi na konsultację lekarską, proszone są o posiadanie przy sobie kompletu dokumentacji medycznej z dotychczasowego leczenia.