BON TURYSTYCZNY:


Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym.

Warunkiem jest aby uczestnikiem imprezy było także Państwa dziecko. Szczegóły dostępne są na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/polski_bon_turystyczny

WCZASY RODZINNE W MIĘDZYZDROJACH - HOTEL VESTINA - DOJAZD WŁASNY - HB:


Międzyzdroje miasto położone nad Morzem Bałtyckim, na terenie wyspy Wolin, między szeroką plażą z brzegiem klifowym, a leśnymi połaciami Wolińskiego Parku Narodowego. Międzyzdroje, to nie tylko czyste plaże, i piękne krajobrazy. Miasto przyciąga licznymi atrakcjami dla starszych i dla najmłodszych - 300-metrowe molo, Promenada Gwiazd, Zagroda Pokazowa Żubrów, Bałtycki Park Miniatur, Planetarium, Oceanarium to tylko niektóre z miejsc, które warto zobaczyć w Międzyzdrojach.

ZAKWATEROWANIE:


VESTINA Wellness & SPA Hotel*** jest położony we wschodniej części Międzyzdrojów, zaledwie 50 metrów od plaży, na skraju Wolińskiego Parku Narodowego. Rozpoczynająca się tuż przy hotelu Promenada Gwiazd prowadzi wprost do słynnej Alei Gwiazd, międzyzdrojskiego molo oraz pozostałych atrakcji nadmorskiej promenady. Lokalizacja hotelu poza ścisłym centrum Międzyzdrojów sprzyja relaksowi i zapewnia spokój konieczny do odpoczynku i regeneracji sił. Biegnące poprzez Woliński Park Narodowy trasy spacerowe i biegowe oraz piaszczysty brzeg Bałtyku sprzyjają rozkoszowaniu się naturą i zachęcają do aktywności sportowej.
Oferuje 170 pokoi 2- i 3-osobowych, oraz pokoje rodzinne. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z prysznicem, telefony, TV SAT i wygodne miejsce do pracy oraz dostęp do WI-FI. Z wielu pokoi rozciąga się widok na morze, niemal wszystkie mają obszerne balkony. W hotelu znajduje się również kompleksowo wyposażone SPA, przestronna jadalnia, kawiarnia i dobrze wyposażone sale konferencyjne.

Pokoje rodzinne: Przestronne pokoje posiadające duże łóżko lub dwa łóżka pojedyncze oraz miejsce do spania dla dzieci w formie dwóch rozkładanych pojedynczych tapczanów/łóżek lub podwójnej rozkładanej sofy, balkon. Łazienka z prysznicem, WC, ręcznikami, TV SAT, suszarką do włosów.

WYŻYWIENIE:

7x śniadanie w formie bogatego bufetu z kącikiem zdrowego jedzenia
7x obiadokolacja w formie bufetu z co najmniej 2 ciepłymi posiłkami w bufecie
Wybrane napoje bezalkoholowe do obiadokolacji (soki, herbata, woda, napoje)

Dziecko do 3 lat: gratis - na łóżku z rodzicami(bez świadczeń) - w celu dodania dziecka do rezerwacji prosimy o kontakt z biurem.


RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 dzień
Zakwaterowanie od godziny 15:00, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Międzyzdrojach. Czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje hotel i okolice.

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10:00.

CENA ZAWIERA:


7 noclegów w pokoju DBL/ DBL Family
7x śniadanie w formie bogatego bufetu z kącikiem zdrowego jedzenia
7x obiadokolacja w formie bufetu z co najmniej 2 ciepłymi posiłkami w bufecie
Wybrane napoje bezalkoholowe do obiadokolacji (soki, herbata, woda, napoje)
Opieka rezydenta
Drink powitalny
Korzystanie z infrastruktury Hotelu: basen, sauny, fitness
Całodobowa opieka telefoniczna BP INDEX

DOPŁATY OBLIGATORYJNE:


składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os - doliczane automatycznie do rezerwacji
Opłata klimatyczna 2,5 zł/os./dobę - dotyczy również dzieci

DOPŁATY FAKULTATYWNE:


dozorowany parking ok. 60 zł/doba - płatne w obiekcie

CENA NIE ZAWIERA:


transportu
świadczeń nie wymienionych w ofercie

ZNIŻKI:


dziecko 0-3 lat bez świadczeń na łóżku z rodzicami - GRATIS
dziecko 3 - 13 lat przy 2 os. pełnopłatnych(dziecko na 2gim i 3cim łóżku) - GRATIS
dziecko 13-18 lat zniżka wg cennika

UWAGA:

Hotel nie akceptuje zwierząt domowych

Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
30-10-2021 06-11-2021 8 dni od   1585 zł/os. WYBIERAM
1585 zł/os. 2OS REZERWUJ
1585 zł/os. QDBL REZERWUJ
1585 zł/os. TRP REZERWUJ

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych