MIEJSCOWOŚĆ:


Jastrzębia Góra- najdalej na północ wysuniętą miejscowością w Polsce, leży na przepięknym klifowym brzegu Bałtyku. Dzięki swojemu położeniu Jastrzębia Góra posiada wyjątkowo korzystny mikroklimat o właściwościach leczniczych, czyste powietrze i wzbogacone cennym dla zdrowia jodem.

ZAKWATEROWANIE:


Dom Wczasowy VIS położony w Jastrzębiej Górze, 500 m od centrum miasta, blisko tras spacerowych i rowerowych. Odległość od plaży piaszczystej wynosi 300 metrów. Pokoje 2, 3 osobowe Komfort Orange oraz Komfort Blue, a także Apartamenty dla rodzin z łazienkami, pokoje zróżnicowane z balkonami i bez balkonów, wyposażone w jednoosobowe łóżka z możliwością łączenia, TV, telefon, ręczniki, czajnik bezprzewodowy, filiżanki. Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, recepcja całodobowa, możliwość wypożyczenia suszarki, sprzętu plażowego (leżaki, parawany), kijków Nordic Walking, ogólnodostępne żelazka wraz z deską do prasowania, z których można korzystać w holu, kawiarnia z tarasem widokowym, plac zabaw, miejsce do grillowania, kompleks boisk, rozległy pięknie zagospodarowany ogród.

WYŻYWIENIE:


śniadanie (08:00-09:30), obiad (13:00-14:30), kolacja (18:00-19:30).

TRANSPORT:


autokar (klimatyzacja, DVD)

UBEZPIECZENIE:


NNW 10 000 PLN SIGNAL IDUNA.

RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 DZIEŃ
Wyjazd wg rozkładu jazdy. Dzienny przejazd do Jastrzębiej Góry, przyjazd w późno popołudniowych, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2 DZIEŃ – 7 DZIEŃ
Pobyt wypoczynkowy w Jastrzębiej Górze. Realizacja programu wycieczki- czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje Jastrzębia Góra.

8 DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Wyjazd z Jastrzębiej Górze w drogę powrotną ok. godz. 9.00. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

INFORMACJE DODATKOWE:


Pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie - śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę.
Zniżki dla dzieci obowiązują przy 2 osobach dorosłych w pokoju.
Przy rezerwacji dostępne są pokoje z balkonem lub bez balkonu.

CENA ZAWIERA:


przejazd autokarem
10 noclegów
wyżywienie 3 x dziennie (10 śniadań, 9 obiadów, 8 kolacji zwykłych)
uroczysta kolacja bankietowa przy muzyce na żywo,
biesiada grillowa przy muzyce mechanicznej,
suchy prowiant na drogę powrotną
ubezpieczenie

CENA NIE ZAWIERA:


Opłaty obligatoryjne - opłata klimatyczna płatna na miejscu w obiekcie. Orientacyjna cena za każdy dzień pobytu około 1,50 zł – cena podana z 2018 r.
Dopłata do pokoju 1 osobowego – 550,00 zł /turnus (ilość pokoi ograniczona).
świadczeń nie wymienionych w ofercie

UWAGI:


- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych