BON TURYSTYCZNY:


Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym.

Warunkiem jest aby uczestnikiem imprezy było także Państwa dziecko. Szczegóły dostępne są na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/polski_bon_turystyczny

WCZASY W BIESZCZADACH -BEREZKA- DOMKI 6 OSOBOWE - DOJAZD WŁASNY - OB:


Bieszczady to jeden z najbardziej dzikich i tajemniczych zakątków Polski. Ich położenie i bieg historii zadecydowały, że są niepowtarzalne niemal pod każdym względem. Widokowe połoniny i szerokie doliny, z zachowanymi gdzieniegdzie łemkowskimi i bojkowskimi cerkwiami, tworzą urzekający krajobraz o każdej porze roku. Wyjątkowa przyroda, chroniona jako Międzynarodowy Rezerwat Biosfery UNESCO, zachwyca, onieśmiela i przyciąga zwolenników aktywnego wypoczynku. Daj się porwać bieszczadzkiej przygodzie!

MIEJSCOWOŚĆ:


Berezka - Berezka to bieszczadzka wieś agroturystyczna, leżąca nad potokiem Bereźnica w gminie Solina. Osada istnieje od początku XV w.Gości przyciąga tu prawdziwie wiejski krajobraz z polami, łąkami, zagrodami wtopionymi w malowniczą dolinę.
Dzisiaj Berezkę zamieszkują dawni mieszkańcy wsi Solina (nie mylić z miasteczkiem Solina, które istnieje do dzisiaj), których wysiedlono, gdy na płynącej przez okolicę rzece Solince i Sanie zbudowano tamę i elektrownię wodną. W wyniku spiętrzenia wody wieś została zalana, a między zielonymi wzgórzami powstał bardzo urokliwy akwen wodny (Zalew Soliński), który dziś jest dodatkową atrakcją turystyczną Bieszczad. Położenie Berezki oraz dobrze zorganizowane gospodarstwa agroturystyczne sprawiają, że miejscowość służy jako baza wypadowa w bliższe i dalsze okolice Bieszczad. Na terenie wsi, oprócz bazy noclegowej znajdują się wypożyczalnię rowerów, stadnina koni, dzięki której okolice można zwiedzać siedząc w siodle, a nad Zalewem Solińskim funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego. Przez wieś przebiega wiele szlaków turystycznych zarówno pieszych jak i rowerowych.

ZAKWATEROWANIE:


Domki 6 osobowe położone w miejscowości Berezka ok 5 km od Jeziora Solińskiego , 2,5 km od miejscowości Polańczyk, ok i ok 10,50 km od Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Domki oferują:


– kuchnie z pełnym wyposażeniem
– 2 sypialnie ( pościel )
– 2 łazienki ( ręczniki )
– salon z kominkiem
– 2 tarasy plus meble ogrodowe

Do dyspozycji gości

– parking przy każdym domku
– wiata ogniskowa z grillem
– plac zabaw dla dzieci
– dostęp do potoku
– liczne szlaki piesze w okolicy
– w miejscowości Berezka wiejskie zoo oraz stadnina koni
– sklep ogólnospożywczy 250m
– smażalnia ryb, bar i restauracja 200m
– przystanek PKS 250m
– kościół 400m
Odległości od najbliższych miejscowości
– Polańczyk 2,5km
– Solina 9km
– Do Leska 16km

Jeżeli preferujesz wypoczynek z dala od zgiełku to najlepsze miejsce na Twój pobyt.

WYŻYWIENIE:


we własnym zakresie

RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 dzień
Zakwaterowanie od godziny 15:00

2 dzień – 6 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Bieszczadach. Czas przeznaczony na relaks, wypoczynek. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje ośrodek i okolice.

7 dzień
Wykwaterowanie z domku do godziny 10:00.CENA ZAWIERA:


2 noclegi w 6 osobowym domku
pościel i ręczniki
parking
całodobowy kontakt telefoniczny z organizatorem BP INDEX

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:


składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os

CENA NIE ZAWIERA:


transportu
wyżywienia
świadczeń nie wymienionych w ofercie

ATRAKCJE DODATKOWE ZAPEWNIANE NA MIEJSCU NA ŻYCZENIE KLIENTÓW:


- Off Road – 2h przejażdżka off roadowa po Bieszczadzkich Bezdrożach z ogniskiem na trasie 150 PLN/os.
Paintball - zintegruj się z grupą swoich przyjaciół! Zawalcz o flagę, ochroń swojego VIP-A – 45 PLN/os. (w cenie markery, stroje, maski, 100kulek)Dopłata za każde kolejne 100 kulek 20 PLN
Szkoła przetrwania – odprawa; krótka pogadanka o sztuce przetrwania w trudnych warunkach; wyjście w teren z instruktorem – m.in. budowa szałasu, rozpalanie ogniska, poszukiwanie pożywienie itp.: od 45 PLN/os. Czas trwania- ok. 3h gr. min. 5os.
- Archery Tag – WALKI ŁUCZNIKÓW – to niezwykła odmiana paintballa- różnica jest taka, że zamiast markerów z kolorowymi kulkami – używacie łuków ze strzałami, zakończonymi bezpiecznymi gąbkami – 350 PLN/1h/grupa lub 500 PLN/2h/grupa
- Szalone Spódniczki – niezwykły mecz piłki nożnej w spódnicach na szelkach o średnicy ok. 1m - 350 PLN/1h/grupa lub 500 PLN/2h/grupa
- Bumper Ball niezwykły mecz piłki nożnej w mini kulach zorbingowych - 450 PLN/1h/grupa lub 600 PLN/2h/grupa
W Poszukiwaniu Zaginionego Kwiatu Paproci – Gra terenowa z mapami, kompasem i pod opieką instruktora! (ok.2h) –30 PLN/os. – min.5os.
- Spływ Pontonowy – popłyniesz jednym z najpiękniejszych odcinków Doliny Sanu w 6 lub 8os. pontonie pod okiem instruktora; Czas trwania ok. 1,5h KOSZT 45 PLN/os.

UWAGA CENY – nie obejmują kosztów transportu do miejsc gdzie realizowane są atrakcje.


Wyjazd
Wyjazd Powrót Długość Cena Uwagi Wariant
25-10-2021 27-10-2021 3 dni od   879 zł WYBIERAM
879 zł DOM6 REZERWUJ
27-10-2021 29-10-2021 3 dni od   879 zł WYBIERAM
879 zł DOM6 REZERWUJ
29-10-2021 31-10-2021 3 dni od   879 zł WYBIERAM
879 zł DOM6 REZERWUJ

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych