WCZASY W USTRONIU MORSKIM - VILLA FENIX - DOJAZD WŁASNY - HB:


Ustronie Morskie - Jest to mała urokliwa miejscowość wypoczynkowa położona ok. 12 km od Kołobrzegu. Jest to idealne miejsce dla osób, którym zależy na spokojnym wypoczynku wśród pięknej przyrody. W tej części wybrzeża organizowane są turnieje plażowe siatkówki i piłki nożnej. Polecamy także wycieczki rowerowe malowniczą trasą do Kołobrzegu lub Gąsek.

ZAKWATEROWANIE:


Villa Fenix położona jest 10 minut spacerem od morza. Obiekt oferuje 20 komfortowych pokoi, restaurację w stylu marynistycznym z barkiem i tarasem oraz Wi-Fi dla gości na terenie całego hotelu. Możliwość korzystania z Strefy SPA z basenem i sauną, baza odnowy biologicznej, recepcja. Dla najmłodszych przygotowano na zewnątrz plac zabaw (ok. 500 m²)

POKOJE I WYPOSAŻENIE:


2-osobowe pokoje wyposażone są w telewizor LCD, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik. Każdy pokój ma łazienkę z prysznicem lub wanną oraz suszarkę do włosów, a także balkon, balkon francuski lub taras.

WYŻYWIENIE:


HB-PLUS śniadania, obiadokolacje w formie bufetu, cena nie zawiera napoi do obiadokolacji.

RAMOWY PROGRAM POBYTU:


1 dzień
Zakwaterowanie od godziny 16:00, kolacja, nocleg.

2 dzień – 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Ustroniu Morskim. Realizacja programu wycieczki: czas przeznaczony na relaks, wypoczynek i plażowanie. Możliwość skorzystania z atrakcji jakie oferuje hotel i okolice.

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10:00.

CENA ZAWIERA:


7 noclegów
wyżywienie HB
korzystanie z kompleksu basenowego i saun
plac zabaw dla dzieci
WiFi
ubezpieczenie NNW
Niestrzeżony parking przed obiektem

DOPŁATY OBLIGATORYJNE:


Monitorowany parking około 20-40 zł/doba (płatne w obiekcie)


CENA NIE ZAWIERA:


transportu
świadczeń nie wymienionych w ofercie
napoi do obiadokolacji
opłaty klimatycznej ok. 2 PLN/os/doba.

UWAGI:


- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (odpowiednio dowód osobisty lub paszport) oraz voucherem otrzymanym od biura podróży.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych