Kontakt


INDEX BIURO PODRÓŻY SP. Z O.O. SP. K.

ul. Stawowa 5/7, 40-095 Katowice

NIP 634-25-58-122

Bank Millenium 42 1160 2202 0000 0000 7067 2114



Biuro czynne:

poniedziałek - piątek

09:00-17:00

 

 

  Telefony:

32 781 83 41

32 781 79 24,  32 781 79 25

32 258 35 24,  32 209 78 78

32 781 83 40

 

 Fax:

32 206 80 22, 32 781 83 41 wew.110



TELEFON ALARMOWY:

(Czynny wyłącznie w dniu wyjazdu na imprezę)

884 600 890

 

 

biuro@indexpolska.com.pl

 

 

Kontakt z nami:

 

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:


 

 Dominika Kryszczuk, tel. wew. 131, dominika@indexpolska.com.pl

 

 Agnieszka Świerc, tel. wew. 143, aga@indexpolska.com.pl


  Klaudia Kusiak, tel. wew. 144, klaudia@indexpolska.com.pl


 Elżbieta Kowalczyk, tel. wew. 145, ela@indexpolska.com.pl


 Joanna Błaszczyk, tel. wew. 122, asia@indexpolska.com.pl 

 

   Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl 

 

 

DZIAŁ TURYSTYKI:

 

 

Turystyka Krajowa

Grupowa

  

 Joanna Pięta, tel. wew. 130, joanna@indexpolska.com.pl

 

 Dominika Kryszczuk, tel. wew. 131, dominika@indexpolska.com.pl

 

 Beata Herman, tel. wew. 135, beata@indexpolska.com.pl

 

 Marta Szweda, tel. wew. 136, marta@indexpolska.com.pl

 

 Agnieszka Świerc, tel. wew. 143, aga@indexpolska.com.pl

 

Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl

(Okręg: Jastrzębie-Zdrój - Rybnik - Wodzisław Śląski)


 Malwina Dziewior



Turystyka Zagraniczna

Grupowa

  

 Małgorzata Doniec, tel. wew. 124, gosia@indexpolska.com.pl

 

 Katarzyna Wróbel, tel. wew. 128, katarzyna@indexpolska.com.pl

 

 Magdalena Masiewicz, tel. wew. 132, magda@indexpolska.com.pl 

 

 Ania Zera, tel. wew. 120, ania@indexpolska.com.pl

 

 

Kolonie, Obozy Młodzieżowe, Zimowiska

 

 Krzysztof Palka, tel. wew. 123, krzysiek@indexpolska.com.pl


  Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl 

 

 

Zielone szkoły


Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl

 


Wyjazdy dla Seniorów


Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl

 

 

 

DZIAŁ LOGISTYKI I ADMINISTRACJI:

 

 Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl


 Jacek Tyralik, tel. wew. 137, jacek@indexpolska.com.pl

 

 Michał Sitek, tel. wew. 138, michal@indexpolska.com.pl

  

 Agnieszka Świerc, tel. wew. 143, aga@indexpolska.com.pl

 

 

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

 

 Agnieszka Stępień, tel. wew. 127, agnieszka@indexpolska.com.pl


 Dagmara Sirko, tel. wew. 126, dagmara@indexpolska.com.pl

  

 Anna Odzimek, tel. wew. 129, anna@indexpolska.com.pl

 

Natalia Bartoszek, tel. wew. 146, natalia@indexpolska.com.pl

 

 

 

DZIAŁ MARKETINGU (HANDLOWY I AGENCYJNY):

 

 Adam Grabania, tel. wew. 133, adam@indexpolska.com.pl

 

  Olimpia Gandyk, tel. wew. 142, olimpia@indexpolska.com.pl

 

 Jacek Tyralik, tel. wew. 137, jacek@indexpolska.com.pl

 

  Joanna Błaszczyk, tel. wew. 122, asia@indexpolska.com.pl


Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl

(Okręg: Jastrzębie-Zdrój - Rybnik - Wodzisław Śląski)

 


REKRUTACJE:


Piloci, przewodnicy - KRAJ

 Marta Szweda, tel. wew. 136, marta@indexpolska.com.pl


Piloci, przewodnicy - ZAGRANICA

 Małgorzata Doniec, tel. wew. 124, gosia@indexpolska.com.pl


Kadra - Zimowiska, Kolonie, Obozy Młodzieżowe

 Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl 


Pracownicy biurowi 

Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 

 


ZARZĄDZANIE:


 

Dyrektor Zarządzający

 Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl

 

Prezes Zarządu

Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 

 


DANE DO FAKTURY VAT:


INDEX BIURO PODRÓŻY SP. Z O.O. SP. K.

ul. Stawowa 5/7

40-095 Katowice

NIP 634-25-58-122

Bank Millenium 42 1160 2202 0000 0000 7067 2114

 

Wyświetl większą mapę

 


Jeśli chcesz szybko wysłać do nas e-mail, możesz skorzystać z poniższego formularza:

Imię i nazwisko
e-mail
Firma
Wiadomość
Wszelkie prawa zatrzeżone. Projekt i wykonanie Wasabi
X

SYLWESTER 2017

Biuro Podróży INDEX Sylwester 2017

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".