WYCIECZKA DLA FIRM DO PARYŻA I EURODISNEYLANDU:


PARYŻ:

Stolica Francji, kolebka kultury europejskiej, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, niezliczonych zabytkach. Nieustannie dyktuje wszelkie mody, przyciąga, wyzwala wyobraźnię, pobudza talent artystów. Proponujemy zatem wielostronne bezpośrednie skonfrontowanie atmosfery zabytków, atrakcji, rozrywek miasta z paryskim mitem i własnymi wyobrażeniami. Aby poczuć ten niepowtarzalny klimat zapraszamy do „Serca Europy”.

EURODISNEYLAND:

To nie jest zwykłe wesołe miasteczko. Tutaj, niczym po dotknięciu czarodziejskiej różdżki spełniają się Twoje sny i marzenia, a wszystko dzięki postaciom z kreskówek Disneya, tematycznym parkom, spektaklom i paradom i innym, niezliczonym atrakcjom. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd w godzinach przedpołudniowych, przejazd przez Niemcy do Francji.
2 DZIEŃ
Przyjazd do Paryża w godzinach rannych, całodzienne zwiedzanie - przejście pod Wieżę Eiffela, wyjazd lub wejście na wieżę, czas wolny, Plac Trocadero, centrum historyczne Paryża, Ile de La Cité – najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre Dame, Saint Chapelle, pałac Sprawiedliwości, Conciergerie, dzielnica łacińska - Pałac i Ogrody Luksemburskie, Panteon – miejsce spoczynku Marii i Piotra Curie oraz zasłużonych dla Francji, Sorbona. Obiadokolacja, przejazd do hotelu na nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd pod Łuk Triumfalny możliwość wyjścia na Łuk – panorama Paryża, Champs Elysees reprezentacyjna aleja, Pałac Inwalidów z grobem Napoleona, Spacer przez ogrody Tuilieres do Luwru – dawny pałac królewski, a obecnie muzeum sztuki – zwiedzanie jednej z najbogatszych kolekcji rzeźby i malarstwa na świecie. Przejazd na Montmartre, zwiedzanie - Bazylika Sacre Coeur, możliwość podziwiania panorama Paryża, spacer po wzgórzu Montmartre, plac du Tertre - siedziba paryskich artystów. Czas wolny, obiadokolacja. Powrót do hotelu na nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie.przejazd do Eurodisneylandu- całodniowa zabawa w najpiękniejszym parku rozrywki w Europie W bajkowej scenerii Parku Disneyland czekają atrakcje z różnorodnych krain : "Fantazji" - baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, "Pogranicza" - znanego z westernów Dzikiego Zachodu, "Przygody" - krainy poszukiwaczy skarbów i "Wynalazków" - świata technologii i przyszłości.
W Walt Disney Studios, tuż obok parku Disneyland, odkryjesz magiczny świat kina i telewizji. Każda z 4 części tematycznych oferuje wspaniałe atrakcje i zapierające dech w piersiach przedstawienia.
5 DZIEŃ
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

CENA:

od 749 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 789 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 939 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
2 noclegi w hotelach sieci Premiere Classe, pokoje 3 osobowe z łazienkami
2 śniadania
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu.
Karta Muzealna - Paris Museum Pass (Hotel des Invalides z grobem Napoleona, Łuk Triumfalny, Panteon, Luwr) 48 €
Wieża Eiffela 17 €
Rejs po Sekwanie 14 €
metro ok. 10 € ( 1 bilet 1,80 € )
NOTRE DAMME - bezpłatnie
EURODISNEYLAND -wstęp dla grup 1 park ok. 34 Euro, 2 parki 43 Euro

Ceny biletów wstępu są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.